Просмотров:543

shevchenko-1  3 березня, у Всесвітній день письменника, в філії №25 розпочата робота виставки-інформації «Сповідь художньої душі». Виставка працює у читальній залі для широкого кола читачів.

Експозиція присвячена Тарасу Шевченко, роль якого у відродженні українського слова, художнього мистецтва неможливо переоцінити. Через поезію Шевченко звертається до нації крізь віки, адже актуальність його Заповіту, повчань є невичерпною. Тому що на сучасному етапі відродження української державності залишаються складні питання та протиріччя, розв’язання яких можна знайти занурившись у рядки твору «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм в Україні і поза Україною сущою моє дружнє послання».

Для відвідувачів бібліотеки розкрилися двері не лише у поетичне слово Кобзаря, яке лунало у читальній залі завдяки мультимедійному забезпеченню, а й широко розчинився портал у дивовижний світ Шевченка-художника.

Зокрема, відвідувач завдяки наявним у бібліотеці каталогам картин Шевченка зміг побачити життєві сторінки митця у його автопортретах.

Читачі отримали можливість доторкнутись до життя художника як людини, споглядаючи картини, присвячені друзям, сім’ї та місць перебування Тараса Григоровича. Шевченко був не лише поетом і художником. Адже частину життя він присвятив питанню освіти та вихованню дітей. Так, наприклад, на виставці презентовано Граматику, що розроблено відповідно до запропонованої Шевченком методики навчання читанню та письму.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви