Просмотров:166

13 квітня бібліотека № 1 імені Едуарда Багрицького зустрічала чудову групу «Сонячне сплетіння» під керівництвом Сергія Головіна, поета, композитора, музиканта, викладача з концертом «Дорога в Дацан».

Група виконує музику в жанрі нью-ейдж, що поєднує інструменти і прийоми,  характерні для електронної і етнічної музики, часто використовується для релаксації і медітації. Виконавці звертаються до тем живої природи, самопізнання, національних культур. Така музика  несе в собі бачення кращого майбутнього, виражає поклоніння красі й добру, має цілющі, оздоровчі властивості.

Присутні були в захопленні від концерту. Здавалося, що музикантам вдалося проникнути в найбільш потаємні куточки душі і серця кожного, подарувати тепло і надію. Слухаючи чарівні мелодії, відчуваєш себе маленькою частинкою великого Космосу в Гармонії зі світом і власним Я.

Кожний  з нас в наш стрімкий час шукає можливість відпочити від міської метушні, скинути психологічне і емоційне навантаження, розслабитися. Таку можливість надали своїм читачам співробітники бібліотеки  імені Едуарда Багрицького.

Відвідавши концерт, Світлана Кругловська, керівник клубу «Музика Землі», на своїй сторінці Facebook написала: «Бути в потоці і відчувати простір. Зануритися в себе і мандрувати по внутрішньому світу. Зупинити тік думки і дозволити собі тишу. Обнулитися і перезавантажитися. Відчути світ навколо, його вібрації….»

Ми вдячні Сергію Головіну і музикантам за можливість поринути в чудовий світ Музики. Запрошуємо всіх відвідати його концерти і надіємось на подальшу співпрацю.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви