Просмотров:205

22 червня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького астролог Анастасія Лаврентьєва для читачів та гостей бібліотеки прочитала лекцію «Кармічні зміни літа 2019 року: чому і для чого».  Багаторічна продуктивна співпраця колективу бібліотеки імені Едуарда Багрицького та ГО «Музика Землі», під керівництвом Світлани Кругловської, дає можливості всім бажаючим глибше познайомитися з темами психологічного, історичного, філософського, астрологічного,  геологічного, екологічного направлення.

Анастасія Лаврентьєва підкреслила важливі астрологічні дати 2 липня та 17 липня 2019 року – Сонячне та Місячне затемнення. Розповіла основні тенденції подібних прогнозів та навела приклади з подібних історичних паралелей і спостережень. Зауважила, що таке явище зустрічається раз на 18 років. Лекція була дуже інформативною, корисною та цікавою.

Астрологія – це феномен в науці та культурі. Вона виникла дуже давно,  існує та розвивається і досі. З астрологією пов’язано багато досліджень, знань. Так, наприклад, астрологічні пізнання допоможуть відкрити нові смислові наповнення в творах таких видатних письменників, як Данте, Шекспір, Кальдерон, Стендаль та інших.  Тому вирішили завершити лекцію Анастасії Лаврентьєвої анонсом нових надходжень літератури в бібліотеку.

Бібліотекар Любов Коломієць спробувала також провести астрологічну паралель в деяких представлених творах сучасних авторів – це «Трагедія гетьмана Мазепи» Валентина Чемериса, «Шенгенська історія» Андрія Куркова, «Четвертий вимір» Романа Іваничука.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви