Просмотров:26

muzyka-zemli-414 вересня Одеська громадська організація «Установа культури «Музика Землі» відмічала своє 11-річчя. Святковий захід, присвячений дню народженню організації проходив у бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького.

Словами привітання відкрила захід завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна. Вона розповіла, що бібліотеку Багрицького і «Музику землі» об’єднує давнє і тісне співробітництво. Вже декілька років члени цієї організації беруть активну участь у заходах бібліотеки. Зокрема, було проведено багато спільних заходів для жителів міста Одеси і читачів бібліотеки:

 1. Презентації фотовиставок:
  • Катерини Кожуховського «З якою любов’ю світ твориться …»
  • Фелікси Ковальчик «Для тих хто бродить по дворах порожнім»
  • Тамари Максименко «Дивне поруч»
  • Олександра Синельникова, Ірини Богомоленко, Світлани Костіної «Чотириногі сусіди»
  • В’ячеслав Богомоленко «Збережемо прекрасне» і ін.
 2. Літературно-музичні композиції:
  • «Камінь в поезії»
  • «Кіммерійський мандрівник» про Максиміліана Волошина
  • «Стихії в природі і поезії»
  • «Філософія природи» та ін.
 3. Пізнавальні уроки для школярів:
  • «Мінералогія. Школа гномів »
  • «Камінь і його значення в житті людини» та іншi, де розповідалося про красу і неповторність кожної каменю на прикладі літературних творів.

У день народження «Музики землі» члени установи, на чолі зі Світланою Кругловською, вирішили пригадати з чого усе починалося і відмітити найбільш значущі віхи своєї історії.

Як окрема організація «Музика Землі» була заснована зусиллями меценатів, колекціонерів мінералів Володимира Олейнікова та Наталії Храмової 14 вересня 2006 року. Базою для її створення послужило співтовариство геологів і колекціонерів мінералів, людей, закоханих в життя і тих, хто вивчає структуру і зміст планети Земля. Численні експедиції в різні країни, з яких привозилися нові зразки мінералів і нові знання, послужили початком колекцій мінералів, унікальних кристалів і  скам’янілостей.

В рамках організації «Музика Землі» утворився клуб любителів Каменю. Цей клуб об’єднав колекціонерів і став популяризувати знання про камені і мінерали. Ряди колекціонерів стали поповнюватися, а організація розвиватися. Вона регулярно проводить виставки зразків з приватних колекцій мінералів, організовує семінари, зустрічі клубу аматорів каменю, проводить заходи з екологічного виховання школярів і молоді Одеси.

Під керівництвом Світлани Кругловської присутні переглянули численні фотографії з насиченого та активного життя своєї організації, поділилися спогадами про найбільш яскраві моменти. Окрім цього, Світлана  розповіла про подальші плани розвитку організації, зокрема про намічену тісну співпрацю з бібліотекою Багрицького.

Слова привітання висловили близькі друзі організації та колектив бібліотеки. Вони побажали «Музиці землі» успіхів в реалізації окреслених цілей, творчого натхнення, нових ідей та невпинного руху вперед.

Анонс: «Нитка Аріадни»
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" разом із бібліотекою ім. Едуарда Багрицького розпочинає виставковий проект "Українська вишивка: від традиції до сучасності". Під час спільних виставок ми будемо експанувати роботи сучасних майстринь декоративно-прикладного мистецтва.
Тематика першої виставки "Осінь...", яка відкриється 26 жовтня у бібліотеці ім. Едуарда Багрицького (м. Одеса, вул. Преображенська 35 А) о 15:00.
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" буде проводити благодійний збір коштів притулку для тварин "Кошкін дом". Всі бажаючі майстрині можуть прийняти участь у виставці.
Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.10 о 15.00: «Белые журавли». Вечір - реквієм за всіх загиблих на всіх війнах. ЦМБ ім. Франко (Книжковий пров., 1а)
20.10 о 10.30: «Спроси у словаря». Бібліотечно-бібліографічне заняття. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
21.10 о 14.00: «Ода Японії» Читацький форум. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)