Просмотров:35

11 лютого в бібліотеці № 42 було заплановано робочу зустріч колективу співробітників і письменника Богдана  Сушинського.

Потрібно зазначити, що Богдан Іванович частенько навідується до  книгозбірні. Його появі тут завжди раді, адже кожен його візит пов’язаний з надходженням нових книг. Співпраця бібліотеки і письменника триває з 2014 року, з того ж часу Богдан Іванович — шеф бібліотеки № 42.

Так було і цього року: точилася неспішна розмова навколо нових книг, обговорювалися подальші дії. Та в якийсь момент до читальної зали почали  заходити читачі, які в цей час знаходилися у відділі абонементу. І зовсім несподівано робоча зустріч перетворилася у своєрідну зустріч з улюбленим письменником.

Зустріч з письменником – це завжди подія. А зустріч з письменником, книги якого користуються популярністю у читачів – це подія надзвичайна, адже такі враження є незабутніми. Дві  години спілкувалися читачі з письменником, книги якого вони читають. Богдан Іванович вів бесіду з присутніми легко і просто, багато цікавого розповів про своє життя – про свою журналістську діяльність, про перші спроби писати, звідки беруться сюжети для історій і що надихає його на написання книг.

Більшість читачів навіть і не здогадувалися, яким насиченим є життя цього чоловіка. Богдан Сушинський відвідав свого часу безліч різних країн світу, спілкувався з багатьма відомими людьми. Сьогодні з-під його пера вийшло аж 192 книги! Він з задоволенням і захопленням розповідає про кожну. І готовий робити це знову і знову.

Зустріч була цікавою і читачам, і письменнику. Завдяки невимушеному спілкуванню, письменник став ближчим до читача, а читач отримав натхнення для подальшого читання улюблених книг.

Завітайте і ви до бібліотеки №42 та насолоджуйтеся новими творами від Богдана Сушинського.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

22.02 о 12.00: «Слово – носій добра, а мова істина та краса душі людини». Музично-розважальний лінгвоурок. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
25.02 о 16.00: «Ключі до бібліотечних скарбів». Бібліографічний урок. Філія №33 (Французький бульвар, 22)

Архивы