Просмотров:193

11 лютого в бібліотеці № 42 було заплановано робочу зустріч колективу співробітників і письменника Богдана  Сушинського.

Потрібно зазначити, що Богдан Іванович частенько навідується до  книгозбірні. Його появі тут завжди раді, адже кожен його візит пов’язаний з надходженням нових книг. Співпраця бібліотеки і письменника триває з 2014 року, з того ж часу Богдан Іванович — шеф бібліотеки № 42.

Так було і цього року: точилася неспішна розмова навколо нових книг, обговорювалися подальші дії. Та в якийсь момент до читальної зали почали  заходити читачі, які в цей час знаходилися у відділі абонементу. І зовсім несподівано робоча зустріч перетворилася у своєрідну зустріч з улюбленим письменником.

Зустріч з письменником – це завжди подія. А зустріч з письменником, книги якого користуються популярністю у читачів – це подія надзвичайна, адже такі враження є незабутніми. Дві  години спілкувалися читачі з письменником, книги якого вони читають. Богдан Іванович вів бесіду з присутніми легко і просто, багато цікавого розповів про своє життя – про свою журналістську діяльність, про перші спроби писати, звідки беруться сюжети для історій і що надихає його на написання книг.

Більшість читачів навіть і не здогадувалися, яким насиченим є життя цього чоловіка. Богдан Сушинський відвідав свого часу безліч різних країн світу, спілкувався з багатьма відомими людьми. Сьогодні з-під його пера вийшло аж 192 книги! Він з задоволенням і захопленням розповідає про кожну. І готовий робити це знову і знову.

Зустріч була цікавою і читачам, і письменнику. Завдяки невимушеному спілкуванню, письменник став ближчим до читача, а читач отримав натхнення для подальшого читання улюблених книг.

Завітайте і ви до бібліотеки №42 та насолоджуйтеся новими творами від Богдана Сушинського.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы