Просмотров:138

В Централізованій бібліотечній системі для дорослих вже четвертий рік напередодні головного свята країни – Дня Незалежності проходить фестиваль талантів.

23 серпня в читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. Івана Франка зібралися найталановитіші читачі. Звичайно, бажаючих взяти участь у концерті було значно більше, адже талантами Україна ой, яка багата!  Це черговий раз довів бібліотечний фестиваль «Твої таланти, Україно!».

Що може об`єднати людей в одне ціле, споріднити? ЇЇ величносте — пісня. Пісня для України -все: і поезія, і історія, і батьківська могила. Козацький народний хор, Варвара Клапчук, Ольга Дивак, Лідія Клімова, Діана Рощина. Марія Голєва, Йосип Жеребкер і Олександр Шульга блискуче це довели. У їх виконанні пролунали козацькі, ліричні, класичні та народні пісні.

А скільки поетів серед наших читачів!  Володимир Назарук, Олександра Іоанно, Маргарита Гулько прочитали власні вірші. Лідія Гора,Тетяна Крупнік, Тетяна Пятковська і Катерина Комарницька були майстрами художнього слова – так професійно прочитали вони твори відомих поетів.

Але наші читачі вміють не тільки співати й майстерно читати вірші, вони ще і танцюють, і грають на музичних інструментах. Тетяна Крупнік зі своїм партнером Віктором Коневських зачарували всіх виконанням танго — найпристраснішого танцю всіх часів. Маленькі балерини – феї Поліна Джелалі та Валерія Негодяєва, наче казкові метелики, перенесли присутніх в країну «Вальсу квітів» Чайковського, а юна танцівниця Аліна Скапенко своїм енергійним джаз-фанком зірвала бурхливі оплески.

Тетяна Абрамцева і Ніна Гавлицька подарували всім свою віртуозну гру на гітарі та фортепіано.  Читальна зала була прикрашена  виставками виробів народної творчості.

Традиційно для українських свят гості фестивалю після закінчення концерту поласували різноманітні  смачні тістечка, які приготували наші талановиті господині.

Анонс: літературна вітальня з Анжелою Бантовською

24 жовтня о 12:00 в бібліотеці-філії № 30 відбудеться літературна вітальня. У вас з’явиться чудова нагода познайомитися з одеською письменницею Анжелою Бантовською та її творчістю.

Чекаємо на вас за адресою: вул. Кримська, 58.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.10 о 13.00: «Добрий світ забутих книжок». Ретро-огляд. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
24.10 о 12.00: «Назавжди в пам’яті народній». Урок історії. До Дня визволення України. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
26.10 о 14.00: «За Україну, за її долю і честь і волю, за народ»!» Літературна панорама до Дня визволення України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 14.15: «Море - наше багатство». Час екології. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
25.10 о 12.00: Ехо пам’яті нашої». Урок-реквієм. Філія №6 (Степова, 66)
26.10 о 13.00: «Розкажу про тебе, Україно". Історична година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
27.10 о 16.00: «Фантастичний детектив». Гурман-вечір. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
28.10 о 16.00: «Під червоними вітрилами». Літературне досьє (Творчість О. Гріна). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
29.10 об 11.00: «Самое синее в мире…» (Міжнародний день Чорного моря). Екологічна подорож. Філія №32 (Академічна, 5а)

Архивы