Просмотров:294

chernobyl-2Аварія на ЧАЕС розкроїла життя людей на до і після. До цієї пам’ятної дати 26 квітня в бібліотеці імені Констянтина Паустовського була підготовлена виставка-пам’ять: «Чорнобиль — це набат і біль».

Аварія в Чорнобилі позбавила тисячі людей, а біль досі відчутний. Біля фотографії, які говорять чорними людськими болями, яких немає сьогодні з нами, працівники бібліотеці запалили пам’ятні свічки.

Виставка-пам’ять познайомила нашого читача з творами письменників про біль чорнобильского лиха. Про драматичні події весни 1986 року в Чорнобильській зоні розповідає в романі «Марія з полином у кінці століття» письменник Володимир Яворівський. Роман насичений багатьма документальними фактами. Іван Драч знайомить нашіх читачів з поемою «Чорнобильська Мадонна».

Письменник лікар-епідеміолог Юрій Щербак писав: «Чорнобиль — це безпрецедентна катастрофа глобальних масштабів, це незагойна рана на тілі України. Вибух реактора 26 квітня 1986 року ввів людство у новий етап його розвитку: ми усвідомили, що цілком реальною стає небеспека загибелі життя на Землі від створеною людиною техніки». О найтяжчих наслідків Чорнобиля знайомить нас Юрій Щербак, начи читач з його книги узнає о причинах і наслідках аварії.

Ти відомий сьогодні кожному

Не ім’ям своїм, а бідою

Тою вулицею порожньою

Понад прип’ятською водою…

О. Шарварок

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

25.07 о 14.00: «ІСАКЕ УОU - Я прийду до вас з тортом». Літературний каламбур до Міжнародного Дня торта. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
25.07 о 15.30: «Оповідь про Хрещення Русі».
Кінематографічна година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архивы