Просмотров:80

7 грудня в бiблiотецi  №2 iм. К. Г. Паустовського була проведена лекцiя «Молодь i Закон». Захід приурочено до Міжнародного дня прав людини.

Бібліотекарі підготували лекцію, використовуючи багаторiчний досвiт своiiх партнерiв — адвокатiв, юристiв i викладачiв по праву. Працiвники бiблiотеки продемонстрували iсторичний фiльм, який розповідає про iсторiю свята.

На заходi пройшла презентацiя тематичноii виставки-перегляду «Рiвнi права i свободи особистостi». Вона вчить читачiв, як треба користуватися своiiми правами.

Викладаючи лекцiю, бiблiотекарi запропонували присутнiм звернути увагу на навчальний посiбник «Водне право Украiiни», «Земельне право», «Господарське право», «Цивiльне право», «Житлове право», «Референдне право Украiiни», «Екологичне право Украiiни», на тлумачний словник «Юридичнi термiни»» i на Конституцiю Украiiни. Конституцiя Украiiни заклала фундаментальнi принципи дiяльностi держави. Готуючись до лекцiii, бiблiотекарi ставили за мету якома детальнiше розглянути реальнi права украiiнського народу i пiдвищити рiвень правосвiдомости читачiв. Також провели спiлкування по праву з iноземними студентами-громадянами Iндiii. Навчаючись у навчальних закладах нашоii краiiни, вони повиннi знати своii права та обов’язки.

Посiбники на виставцi допоможуть засвоiiти дисциплiни по праву i пидготовки до семiнарських та практичних занять, iспиту, написання реферату, дипломноii работи.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы