Просмотров:40

  До Дня пам’яті жертв голодоморів у читальному залі бібліотеки №25 до уваги відвідувачів було представлено виставку-реквієм «Людської пам’яті мости…». Вона почала діяти 24 листопада.

На книжковому стенді було виставлено документальну літературу, яка освітлює події 1932-1933 років на Україні: «Голод очима істориків, мовою документів, «Голод 33. Народна книга-меморіал», «Смертю смерть подолали», «Голодомор у першій столиці», «Голодомори в Україні: Одеська область», «Розсекречена пам’ять», «Страта голодом» Семена Старіва, «Геноцид українського народу», «1933: «І чого ви ще живі» Тетяни Борак, «Голодний хліб» та інші. А також фотографії та газетні статті по темі «Голодомор».

Розповідати про Голодомор просто необхідно, адже навіть зараз людство не може тішити себе надією, що новітній Голодомор не повториться. Свідки злочину і історія Голодомору вчать всіх нас, що варто робити і чого не слід. Отже — як уникнути подібних злочинів і протистояти тим, хто їх планує і організовує? Голодомор є одним з найважливіших подій не лише української, а й світової історії в ХХ століття без розуміння якої неможливо усвідомити природу тоталітаризму.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы