Просмотров:112

  До Дня пам’яті жертв голодоморів у читальному залі бібліотеки №25 до уваги відвідувачів було представлено виставку-реквієм «Людської пам’яті мости…». Вона почала діяти 24 листопада.

На книжковому стенді було виставлено документальну літературу, яка освітлює події 1932-1933 років на Україні: «Голод очима істориків, мовою документів, «Голод 33. Народна книга-меморіал», «Смертю смерть подолали», «Голодомор у першій столиці», «Голодомори в Україні: Одеська область», «Розсекречена пам’ять», «Страта голодом» Семена Старіва, «Геноцид українського народу», «1933: «І чого ви ще живі» Тетяни Борак, «Голодний хліб» та інші. А також фотографії та газетні статті по темі «Голодомор».

Розповідати про Голодомор просто необхідно, адже навіть зараз людство не може тішити себе надією, що новітній Голодомор не повториться. Свідки злочину і історія Голодомору вчать всіх нас, що варто робити і чого не слід. Отже — як уникнути подібних злочинів і протистояти тим, хто їх планує і організовує? Голодомор є одним з найважливіших подій не лише української, а й світової історії в ХХ століття без розуміння якої неможливо усвідомити природу тоталітаризму.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы