Просмотров:548

8 лютого в бібліотеці  № 30  відбулася гра-вікторина «Світ казок знавця природи», присвячена 125-річчю дитячого письменника Віталія Біанкі. Захід відвідали юні читачі бібліотеки.

Бібліотекар Юлія Романенко познайомила читачів  з біографією та творчістю Віталія Біанкі. Вона розповіла, що письменник відкрив дітям чарівний світ природи. На сторінках його книг життя тварин наповнене неймовірними пригодами. Його називають чарівником, який зумів побачити дива в простих речах.

Дітлахам цікаво було дізнатися, що Віталій Біанкі був біологом, дослідником і слідопитом. Тому письменник створює свої добутки на точних наукових фактах, на документально перевірених і обґрунтованих випадках. Всі його герої – тварини, птахи, комахи – мають конкретні особливості, письменник не допускає безликого узагальнення образів і символів природи. Тому книги В. Біанкі про природу – енциклопедія біологічних знань для дітей дошкільного й молодшого шкільного віку.

Бібліотекар також повідала аудиторії, що письменник створив пізнавальні книжки-картинки, природознавчі казки, оповідання, нариси, мисливські повісті, їм придумана та запущена в літературне життя знаменита «Лісова газета». Його казки емоційні, оптимістичні, пронизані любов’ю до рідної природи –    «Лісові домішки», «Пригоди Муравлика», «Мишеня Пік» та ін.

Щоб зацікавити, захопити маленького читача, автор дитячих книг часто назву своїх книг дає у формі питання: «Чий ніс краще?», «Чиї це ноги?» і т.д. Він залучає дитину до самостійного рішення питань і загадок, вчить спостерігати й дивитися так, щоб природа добровільно відкрила свої таємниці.

В ході заходу юні читачі з цікавістю взяли участь в грі-вікторині. Всі діти правильно відповіли на запитання вікторини про лісові пригоди героїв, показавши відмінне знання казок письменника, знавця природи.

Дітям дуже сподобався захід, і вони із задоволенням взяли почитати твори Віталія Біанкі додому.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви