Просмотров:296

12 січня в бібліотеці  № 30  відбувся літературний гороскоп «В новий рік разом з книгою».  Захід відвідали постійні читачі.

Співробітники бібліотеки підготували книжкову виставку-гороскоп, де література підібрана за знаками того чи іншого гороскопу. Ця виставка функціонуватиме протягом усього року. Бібліотекар Вікторія Чекмарьова-Ланецька презентувала виставку,  розповівши читачам про літературний гороскоп, який підкаже, з  якої книги слід розпочати Новий рік.

Читачі з цікавістю дізналися про книги, які їм варто почитати в 2019 році відповідно до свого гороскопу за знаком зодіаку.  Вони почули, який саме літературний герой стане для читача альтер-его в наступаючому році. Який літературний твір буде нагадувати його життя? Які книги варто прочитати, щоб відчувати себе краще?

Так, наприклад, знаку Овна відповідає книга Грибоєдова «Горе від розуму». Овен – типовий Чацький, який через свою прямолінійність і категоричність ризикує поставити під удар як особисте життя, так і кар’єру. В 2019-му році Овну краще вчитися миритися з недоліками і помилками оточуючих, щоб зберегти власні нерви і стосунки з близькими. У цьому йому може допомогти книга Еріка Берна «Ігри, в які грають люди. Ця книга навчить краще розуміти мотиви власних і чужих вчинків і причини виникнення конфліктів. Тактовність – ось головний девіз в новому році.

В ході заходу бібліотекар розповіла читачам про літературу всіх 12-ти знаків зодіаку. До кожної книги прикріплена захоплююча інформація. Таким чином, будь-який читач бібліотеки має можливість ознайомитись з такою незвичайною і цікавою книжковою експозицією, дізнавшись про книгу і героїв у відповідності зі своїм гороскопом, а також взяти додому почитати цікаві їм видання.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

17.01 о 15.00: «Хай Різдво іде. Злагоду в дім несе». Різдвяні посиденьки, година доброго настрою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
17.01 о 12.00: «Майстер «тваринного» портрета». Гучні читання. (До дня народження Д. Даррелла). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
17.01 о 10.30: «Наш сучасник: автор та виконавець І.Ніколаєв». Година популярної музики. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
19.01 о 12.00: «Пригоди казкової валізи». Подорож літературним диліжансом в Країну зимових книг. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Архіви