Просмотров:225

12 січня в бібліотеці  № 30  відбувся літературний гороскоп «В новий рік разом з книгою».  Захід відвідали постійні читачі.

Співробітники бібліотеки підготували книжкову виставку-гороскоп, де література підібрана за знаками того чи іншого гороскопу. Ця виставка функціонуватиме протягом усього року. Бібліотекар Вікторія Чекмарьова-Ланецька презентувала виставку,  розповівши читачам про літературний гороскоп, який підкаже, з  якої книги слід розпочати Новий рік.

Читачі з цікавістю дізналися про книги, які їм варто почитати в 2019 році відповідно до свого гороскопу за знаком зодіаку.  Вони почули, який саме літературний герой стане для читача альтер-его в наступаючому році. Який літературний твір буде нагадувати його життя? Які книги варто прочитати, щоб відчувати себе краще?

Так, наприклад, знаку Овна відповідає книга Грибоєдова «Горе від розуму». Овен – типовий Чацький, який через свою прямолінійність і категоричність ризикує поставити під удар як особисте життя, так і кар’єру. В 2019-му році Овну краще вчитися миритися з недоліками і помилками оточуючих, щоб зберегти власні нерви і стосунки з близькими. У цьому йому може допомогти книга Еріка Берна «Ігри, в які грають люди. Ця книга навчить краще розуміти мотиви власних і чужих вчинків і причини виникнення конфліктів. Тактовність – ось головний девіз в новому році.

В ході заходу бібліотекар розповіла читачам про літературу всіх 12-ти знаків зодіаку. До кожної книги прикріплена захоплююча інформація. Таким чином, будь-який читач бібліотеки має можливість ознайомитись з такою незвичайною і цікавою книжковою експозицією, дізнавшись про книгу і героїв у відповідності зі своїм гороскопом, а також взяти додому почитати цікаві їм видання.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви