Просмотров:190

12 червня в бібліотеці № 30 відбувся огляд нових надходжень «Верісаж новинок». Познайомитись з книжковими новинками прийшли постійні читачі бібліотеки.

Бібліотекар Олена Іванова провела для читачів огляд нових надходжень, які бібліотека нещодавно отримала в фонд читальної зали. Вона познайомила аудиторію з книжковою виставкою «Вернісаж новинок» і цікаво, оглядово розповіла про цю літературу з різних галузей знань.

Наприклад, з галузі історії і міфології присутні дізналися про такі книжкові новинки, як Катерина Сегацкова «Війна на три букви», Вадим Пащенко «Антична література», «Міфи та легенди українців». З мистецтва та культури – Сергій Безклубенко «Мистецтво: терміни та поняття», «Театр і кіно. Дитяча енциклопедія»,  Андрій Нагачевський «Побутові танці канадських українців», Володимир Назарук «Я театр: Поезія».  З психології – «Дитина в сучасному просторі. Навчальний посібник», «Сучасні діти – відображення цінностей дорослого світу. Методичні рекомендації», «Основи психології. Підручник». А також  про нові книги з інших галузей знань таких, як філософія і релігія, педагогіка, економіка.

Звертаючи увагу читачів на нові надходження, бібліотекар зазначила актуальність та інформативність цієї літератури з урахуванням інтересів і потреб аудиторії.

Співробітник бібліотеки змогла зацікавити постійних читачів читальної зали новинками тематичної літератури. Розповідаючи про ці книги, вона використовувала в матеріалах лише найцікавіше і найсуттєвіше. Захід присутнім сподобався своєю яскравістю і пізнавальністю.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви