Просмотров:241

12 березня в бібліотеці №32 пройшов захід до дня народження  Тараса Григоровича Шевченка на тему  «Володар царства національного духу і культури».  Бібліотека №32 запросила цінителів Тарасового слова вшанувати пам’ять поета, доторкнутися серцем його творів, пройнятися їхнім духом.

Бібліотекар читального залу Асьма Вишнєва розповіла для читачів книгозбірні та учнів ОВПТУ сфери послуг ОНЮА групи №32 (майстер виробничого навчання Олена Шмиголь) про маловідомі сторінки життя поета.

Працівниками бібліотеки також була проведена презентація виставки “Всесвіт Тараса Шевченка ”. На ній представлені літературні твори, які показують поета творцем епічних поем, глибоким ліриком і видатним драматургом. Відвідувачі зацікавлено прослухали коментований перегляд літератури.  За порадою працівників закладу відвідувачі  підібрали для себе цікаві книжки про видатного українського поета для читання вдома.

Завiдуюча філією Вікторія Семенова натхненно декламувала вірші , в кожному з яких оспівана могутня Вкраїна, найвища краса і життєва основа – слово. Поезія, яка звучала протягом заходу стала не просто доповненням, а справжньою душею свята.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

28.02 о 14.00: «Загадкове Середньовіччя: епоха лицарів та легенд». Історична реконструкція. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
29.02 о 13.00: «Уславлені імена»: академік Філатов». Наукова година до 145-річчя з дня народження. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
29.02 об 11.00: «Беречь природы дар бесценный». Бібліотечний екотур до 200-річчя заснування Одеського ботанічного саду. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архіви