Просмотров:100

20 квітня в бібліотеці № 44 відзначали Всесвітній день книги та авторського права.

Розпочалося свято традиційною акцією «Книга — троянда», започаткованою в Барселоні. Перші відвідувачі, Іван Бубнов, учень 3 класу школи № 45, та Аліна Онищук, учениця 6 класу школи № 19, обмінялися книгою і трояндою.

Продовжив свято літературний аукціон «Сторінками книг». В ньому взяли участь учні 3-6 класів школ № 19, 45, 130. Бібліотекар Світлана Тихан пояснила, що аукціон — це купля-продаж товару. За знання » аукціонери» будуть» купувати» лот (товар- книги). Пояснила правила гри. Під час виконання завдань  діти показали ерудованість, начитаність. Особливо цікаво було присутнім визначати автора і назву твору за рядками (М. Твен «Пригоди Тома Сойєра», Л. Керролл «Аліса в Задзеркаллі», Е. Поттер «Поліанна) ; упізнавати героя за описом та вчинками; називати твори, в назвах яких є імена людей, число; про морські пригоди. Під час музичних пауз діти співали, танцювали.

Присутнім було презентовано книжкову виставку з різноманітною дитячою літературою, історичною, детективами та містикою. Задоволені, з «купленими» книгами, солодощами читачі залишали бібліотеку.

Читачам різних вікових категорій  була представлена  традиційна відкрита полиця «Письменники — ювіляри». Цього разу вони могли познайомитися з життєвим і  творчим шляхом українського історичного патріарха  Романа Іваничука, якому в травні виповнюється 90 років.

Світлана Олександрівна розповіла про роман «Журавлиний крик», присвячений ліквідації гетьманства, Запорізької Січі; «Манускрипт з вулиці Руської», про середньовічний Львів;  «Вода з каменю» про М. Шашкевича та інші.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви