Просмотров:197

24 лютого  працівники бібліотеки  №47 провели літературно-музичну композицію «Її життя – сонячний промінь». На гостину з нагоди річниці  до дня народження Лесі Українки запросили читачів та учнів 2-х та 3-х класів ЗОШ №78.

Леся Українка постала перед  читачами у новому своєму образі:весела, грайлива , поважна і розумна дівчинка. З розповіді Вікторії Лунгу діти вперше дізнавалися про те, як довелось маленькій Лесі навчатись, і хто були її учителі; про те, скільки мов вона вивчила самотужки, про її творчі таланти у вишиванні, малюванні та музичній творчості. Дітям  розповідали про міцну дружбу сім’ї Косачів, в якій виховувалось шестеро дітей, а також про сумні події після застуди Лесі; про її тяжкі недуги, з якими вона вела майже тридцятилітню війну. Протягом заходу  з вуст учнів звучали перші вірші, які вона написала, коли їй було 9 років.

Активну участь в проведені заходу приймали учні 6-х та 10-х класів. Павло Гусляков, учень 10 класу, читав вірші Лесі Українки «Початок весни», «Мрії». Учні 2-Б класу   показали театралізовану казку «Біда навчить» та заспівали «Веснянки» Лесі Українки.

Яскраво доповнив вечір вокальний виступ Любові Волошиної, викладачки музики,  в супроводі бандури. В кінці всі присутні заспівали пісні «Сорочка мамина», «Як у нас на Україні».

Відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитись з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси  допоможе читачам книжкова виставка в бібліотеці.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

25.06 о 14.30: «Веде життєпис Україна від давніх українських міст». Кінострічка. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
26.06 о 14.00: Славетні у віках: літературне караоке, присвячене О. Пушкіну, А. Ахматовій та І.Бабелю. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
26.06 об 11.30: «Итак, я жил тогда в Одессе».
Пушкін в Одесі. Відео-інформація. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.06 об 11.30: «Бандитська Одеса» у викладі
Файтельберга-Бланка В.Р. Подання автора. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
01.07 об 11.00: «Архітектурні шедеври Одеси». Віртуальна екскурсія. До Дня архітектури України. Філія №32 (Академічна, 5а)
02.07 о 12.00: «Найкращі пам’ятки Одеси». Виставка-екскурсія. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архіви