Просмотров:252

24 лютого  працівники бібліотеки  №47 провели літературно-музичну композицію «Її життя – сонячний промінь». На гостину з нагоди річниці  до дня народження Лесі Українки запросили читачів та учнів 2-х та 3-х класів ЗОШ №78.

Леся Українка постала перед  читачами у новому своєму образі:весела, грайлива , поважна і розумна дівчинка. З розповіді Вікторії Лунгу діти вперше дізнавалися про те, як довелось маленькій Лесі навчатись, і хто були її учителі; про те, скільки мов вона вивчила самотужки, про її творчі таланти у вишиванні, малюванні та музичній творчості. Дітям  розповідали про міцну дружбу сім’ї Косачів, в якій виховувалось шестеро дітей, а також про сумні події після застуди Лесі; про її тяжкі недуги, з якими вона вела майже тридцятилітню війну. Протягом заходу  з вуст учнів звучали перші вірші, які вона написала, коли їй було 9 років.

Активну участь в проведені заходу приймали учні 6-х та 10-х класів. Павло Гусляков, учень 10 класу, читав вірші Лесі Українки «Початок весни», «Мрії». Учні 2-Б класу   показали театралізовану казку «Біда навчить» та заспівали «Веснянки» Лесі Українки.

Яскраво доповнив вечір вокальний виступ Любові Волошиної, викладачки музики,  в супроводі бандури. В кінці всі присутні заспівали пісні «Сорочка мамина», «Як у нас на Україні».

Відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитись з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси  допоможе читачам книжкова виставка в бібліотеці.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви