Просмотров:236

21 червня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшла бесіда на тему «Сміття. Навіщо сортувати». Колектив бібліотеки вже сім років працює над інформуванням з екологічних питань. Інформаційний центр «Екологічна просвіта» при бібліотеці для всіх верств суспільства. Саме тому керівництво ЗОШ№52 звернулося з запитом провести екологічну бесіду для дітей пришкільного табору.

Проект «Екологічна просвіта» при бібліотеці – це дієва та послідовна праця великого колективу. І дуже приємно, коли є  бажання шкіл співпрацювати.

Бесіда розпочалася з тлумачення поняття «Екологія». І в процесі обговорення діти прийшли до висновку, що дуже багато викидається сміття бездумно і купується речей, які користі не приносять, а тільки збільшують сміттєві звалища.  Почали міркувати, як в своєму домі розібратися зі сміттям, щоб не ЗАШКОДИТИ сусідам, птахам, тваринам і природі. Маленькі гості активно намагалися знайти вирішення проблеми, пропонуючи дуже цікаві варіанти усунення сміття. А також отримали завдання на літо: дізнатися, чи є в інших країнах проблема усунення сміття та як її вирішують.

Такі заняття потрібні і актуальні. Сучасні екологічні вимоги та можливість їх виконання, з різних обставин, не синхронні. Тому своєчасна взаємодія різних організацій, закладення в підростаюче покоління екологічних знань та навичок, стане на користь в майбутньому.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви