Просмотров:190

26 січня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшли пізнавальні лекції в рамках проекту «Екологічна просвіта». З темою  «Фактор ЗНАННЬ в становленні людства» познайомив геолог, геодезист, дослідник Ігор Рум’янцев.

Лекція була насичена цікавими фактами. Неодноразово Ігор Іванович вражав присутніх інформацією, а також пояснював вже відомі тези про Знання та етапи розвитку цивілізації. Учасники разом з лектором проводи паралелі і усвідомлювали, який великий внесок у розвиток людства вкладають дослідники і вчені. Тому всі знання та вчення треба використовувати з повагою та розумінням. Все поверхове потребує поглибленого вивчення, а потім вже реалізації, тому що найголовніше — НЕ ЗАШКОДИТИ.

Художник та астропсихолог Анастасія Лаврентьєва провела майстер-клас з основних і загальних  питань астрології.  Були розглянуті основні історичні питання формування астрології. Також Анастасія Лаврентієва представила свої художні роботи на астрологічну тематику.

Художник та керівник суспільної організації «Колорай» — Теодор Северин, в лекції, яка обґрунтовувалася елементами практики, розкрив слухачам таємниці підтримки організму в гармонії та життєрадісності, якими користувалися ще наші пращури.

В бібліотеці ім. Е. Багрицького можна дізнатися багато корисного та зустрітися з лекторами та фахівцями. Всіх бажаючих запрошуємо познайомитися з новими надходженнями, перечитати, те що давно бажали, скористатися Wi-Fi зоною, знайти нових друзів, відвідати лекції і семінари. І все безкоштовно.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

21.07 о 14.00: «І сонце сходить». Бібліо-огляд. До 120-рiччя Ернеста Хемінгуея. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
22.07 об 11.00: «В Одессу…меня влечет неведомая сила». Інформ-досьє. До130-річчя перебування А. Чехова в Одесі. Філія №32 (Академічна, 5а)
23.07 об 11.00: П`ять хвилин зі світом природи. Всесвітній день китів і дельфінів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
24.07 о 13.00: «Свято души моєї» Творчість наших читачів. Бенефіс авторів. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
24.07 о 15.30: «Сторінки минулого твого, Україно!». Відеоподорож. До Дня рівноапостольного князя Володимира Великого – хрестителя Київської Русі. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
24.07 о 13.00: «Сучасна молодь обирає книгу!». Книжковий дрес-код. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
24.07 о 12.00: Утьосовськi читання. За участю Олександра Галяса. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви