Просмотров:241

26 січня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшли пізнавальні лекції в рамках проекту «Екологічна просвіта». З темою  «Фактор ЗНАННЬ в становленні людства» познайомив геолог, геодезист, дослідник Ігор Рум’янцев.

Лекція була насичена цікавими фактами. Неодноразово Ігор Іванович вражав присутніх інформацією, а також пояснював вже відомі тези про Знання та етапи розвитку цивілізації. Учасники разом з лектором проводи паралелі і усвідомлювали, який великий внесок у розвиток людства вкладають дослідники і вчені. Тому всі знання та вчення треба використовувати з повагою та розумінням. Все поверхове потребує поглибленого вивчення, а потім вже реалізації, тому що найголовніше — НЕ ЗАШКОДИТИ.

Художник та астропсихолог Анастасія Лаврентьєва провела майстер-клас з основних і загальних  питань астрології.  Були розглянуті основні історичні питання формування астрології. Також Анастасія Лаврентієва представила свої художні роботи на астрологічну тематику.

Художник та керівник суспільної організації «Колорай» — Теодор Северин, в лекції, яка обґрунтовувалася елементами практики, розкрив слухачам таємниці підтримки організму в гармонії та життєрадісності, якими користувалися ще наші пращури.

В бібліотеці ім. Е. Багрицького можна дізнатися багато корисного та зустрітися з лекторами та фахівцями. Всіх бажаючих запрошуємо познайомитися з новими надходженнями, перечитати, те що давно бажали, скористатися Wi-Fi зоною, знайти нових друзів, відвідати лекції і семінари. І все безкоштовно.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви