15 лютого в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшов семінар «Грантова підтримка ЄС громадського сектору, малого та середнього бізнесу в Україні».

Керівник Національного контактного пункту програми ЄС «Горизонт 2020» за напрямом «Малі та середні підприємства», к.е.н., доцент ЦНТУ Тетяна Котенко розкрила питання: умови участі в програмах ЄС, джерела фінансування, залучення інвесторів, приклади успішних проектів та тощо. HORIZON 2020  – це  програма, що фінансується ЄС    для  досліджень та інновацій за трьома пріоритетами (лідерство у промисловості, передова наука, соціальні виклики). Пані Тетяна акцентувала увагу присутніх  на  проекти: COSME; Міжнародна європейська інноваційна науково-технічна програма «EUREKA»; Програма ЄС «Креативна Європа»; Кліматичні Інноваційні Ваучери від ЄБРР;  Програма ЄС «ERASMUS+»; Український культурний фонд та інші.

Українські установи, підприємці, громадські організації з кожним роком беруть все активнішу участь у європейських програмах.

Для того, щоб розібратися у великій кількості європейських програм, які фінансуються ЄС, в Україні проводяться безкоштовні тренінги, семінари, які допомагають розібратися у всіх складових та рухатися вперед. Бібліотека імені Едуарда Багрицького також працює в цьому напрямку. В цьому році заплановано ряд заходів за даною тематикою.

503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.