Просмотров:120

18 травня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького пройшов другий етап розгляду проектного фінансування за європейськими програмами. Питання  «Як залучити фінансування у громаду» стало основною темою обговорення. Захід був організований разом з Одеським регіональним відділенням Асоціації міст України. Гостями бібліотеки стали представники місцевого самоврядування, небайдужі громадяни та ЗМІ.

Основна задача семінару – ознайомлення присутніх з сучасними європейськими програмами та проектами для залучення європейських кошт на вирішення проблем громади.

Захід відкрила  завідуюча бібліотеки, яка представила учасників та наголосила, що ці зустрічі генерують можливості та сприяють отриманню результату.

Тетяна Котенко, керівник Національного контактного пункту «Горизонт 2020» за напрямком “Малі та середні підприємства (“SME Instrument”), розповіла присутнім особливості роботи з грандами ЕС і хід залучення донорських коштів.

Громадам, при впровадженні проекту, надається фінансування для вирішення питань з енергетики, інфраструктури, освіти, екології тощо.

Підвів підсумки зустрічі виконавчий директор Одеського регіонального відділення Асоціації міст України – В’ячеслав Демченко, який наголосив на актуальності семінару та важливості розглянутих питань. Подякував колективу бібліотеки імені Едуарда Багрицького та спікеру – Тетяну Котенко.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви