Просмотров:99

25 травня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького керівник просвітницького клубу «Музика Землі» Світлана Кругловська презентувала авторську програму «Моя формула щастя. Внутрішній стан».

Мета програми – цілісна та гармонічна особистість, яка  створює або концентрує навколо себе ресурси для реалізації покращення життя в суспільстві. Головний меседж курсу – це створення власної формули щастя.

Ведуча підкреслила, що людина починає захоплюватися психологією, щоб покращити якість свого життя. Але для того, щоб зробити це якісно, потрібна  спеціалізована основа, яку можна отримати на курсі Світлани Кругловської.

Естафету обговорення курсу «Моя формула щастя. Внутрішній стан» підхопила гра «CASH FLOW». Наталя Васильєва – ініціатор та організатор трансформаційної гри, практично закріпила ключові моменти, які обговорювалися на попередньому заході. Гра проходила в коучинговому форматі за методиками «Квантовий стрибок Дружкова».

Учасники були приємно здивовані, якою корисною може бути «CASH FLOW» для вивчення основ правильного інвестування, а також побудові взаємодій з різними партнерами та особистостями. Гра дарує можливість відчути інше мислення, стати стратегом, зробити переоцінку деяких власних цінностей за допомогою кваліфікованого тренера та психолога.

Завдяки таким заходам, які постійно відбуваються в бібліотеці імені Е.Багрицького та досвідченим спеціалістам, читачі та гості отримують можливість навчатися керувати емоціями, діяти усвідомлено і відповідально, набувати навички спілкування і побудови стосунків, розуміти мотиви поведінки – власні та інших людей, грамотно поводитися в умовах конфліктних ситуацій, гармонійно розвиватися у сучасних тенденціях. При умові, що в цьому є необхідність та зацікавленість.

Наступна тематична зустріч відбудеться 22 червня 2019 року.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви