Просмотров:128

8 червня в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького відбулася зустріч жіночого клубу. Розмова проходила в цікавій інтерактивній формі, за психологічною методикою Олександри Кец. Всі учасники складали кольорову карту на літо. В процесі розмальовування відповідних елементів в квадраті, йшла розмова про особливе і наболіле, про приємне і радісне, про досвід.

Почали з того, що посіяли мрії на папері, а потім обговорили, що можна зробити, щоб їх наблизити. За основу та приклад взяли відому всім приказку: «посієш вчинок – пожнеш звичку, посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю». А характер людини формується с дитинства, з мрій та бажань. У кожного своїх та особливих. Коли є мрія і бажання її отримати або досягти, з’являється мета та вчинки. А потім вчинки, добрі чи погані, стають нашими звичками. Все можна виправити на краще і навпаки. Щоб розібратися, як зробити це гармонійно, здобути нові знання і досвід, бажаючи збираються в жіночому клубі.

Непомітно пройшов час в теплій і дружні компанії. Гості бібліотеки та заходу були задоволені, тому що отримали самостійно розроблену психологічну картину – матрицю на літо та ще й вдосталь поспілкувалися.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

06.12 о 13.00: «На захисті країни». До Дня Збройних Сил України. Година спілкування. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
06.12 о 14.00: «Такий квітучий і різноманітний...». (40 років від дня створення Суворовського району в Одесі. Краєзнавчий відеорепортаж. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
06.12 о 12.00: «Що читаємо у 2020 році?». Пошта Діда Мороза. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)

Архіви