Просмотров:221

23 лютого в   рамках проекту «Екологічна просвіта» в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького відбулась зустріч членів клубу «Музика Землі». Присутніх привітала керівник клубу, Світлана Кругловська.

Свої майстер-класи продемонстрували Олександр Михайловський, Діна Єлістратова і Валерія Югова.

Дуже цікавим було спілкування з психологом, Олександром Михайловським. Тема зустрічі: «Тривога – почуття замість почуття».  І раніше, і зараз в вихованні багато «неможна». Таким чином формується ефект подвійного життя: є «я» і є «моя маска». Чим більше почуттів заховано під маскою, тим більше тривоги у людини. Поки ми стримуємо негатив, допоки відчуваємо тривогу. Людина має можливість боротися з тривожністю за рахунок пропозиції прийняти себе в різних своїх почуттях.

Майстер-клас на тему «Самоцінність і гроші» провела Діна Єлістратова – дійсний член Міжнародної асоціації традиційної і альтернативної медицини. Спілкування з майстром зацікавило присутніх, дало поштовх до вирішення нагальних проблем.

Валерія Югова – спеціаліст по природному оздоровленню – познайомила учасників майстер-класу  «Красота і свіжість – швидко і легко» з прийомами оздоровлення організму  і засобами по догляду за собою. Присутні мали можливість дегустувати авторські трав’яні чаї, страви із насіння, паростків і меду, а також відчути на собі дію косметичних засобів.

Такі зустрічі дають можливість дізнатися багато цікавого, нового, корисного, розкривати себе і навчатися.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви