Просмотров:54

23 лютого в   рамках проекту «Екологічна просвіта» в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького відбулась зустріч членів клубу «Музика Землі». Присутніх привітала керівник клубу, Світлана Кругловська.

Свої майстер-класи продемонстрували Олександр Михайловський, Діна Єлістратова і Валерія Югова.

Дуже цікавим було спілкування з психологом, Олександром Михайловським. Тема зустрічі: «Тривога – почуття замість почуття».  І раніше, і зараз в вихованні багато «неможна». Таким чином формується ефект подвійного життя: є «я» і є «моя маска». Чим більше почуттів заховано під маскою, тим більше тривоги у людини. Поки ми стримуємо негатив, допоки відчуваємо тривогу. Людина має можливість боротися з тривожністю за рахунок пропозиції прийняти себе в різних своїх почуттях.

Майстер-клас на тему «Самоцінність і гроші» провела Діна Єлістратова – дійсний член Міжнародної асоціації традиційної і альтернативної медицини. Спілкування з майстром зацікавило присутніх, дало поштовх до вирішення нагальних проблем.

Валерія Югова – спеціаліст по природному оздоровленню – познайомила учасників майстер-класу  «Красота і свіжість – швидко і легко» з прийомами оздоровлення організму  і засобами по догляду за собою. Присутні мали можливість дегустувати авторські трав’яні чаї, страви із насіння, паростків і меду, а також відчути на собі дію косметичних засобів.

Такі зустрічі дають можливість дізнатися багато цікавого, нового, корисного, розкривати себе і навчатися.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

27.03 о 14.30: «Книга – твій друг і помічник. Бережи її». Бібліотечний урок. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
27.03 о 12.30: «Театральне закулісьє». Зустріч з актором. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.03 о 16.00: «Слово про театр». Інтернет-подорож. Філія №33 (Французький бульвар, 22)
30.03 об 11.00: Акція: «Потурбуйся про птахів». До міжнародного дня птахів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
30.03 о 12.00: «Як користуватися алфавітним каталогом». Бібліоурок. Філія № 44 (Ю. Фесенка, 7)
31.03 о 13.00: «Український маг і романтик: Микола Гоголь». Літературний огляд. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы