Просмотров:302

prezentation-615 червня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького відбулася презентація поетичного збірника та виставки живописних робіт Стелли Шмідт.

Відкриваючи творчий вечір, в своєму вступному слові ведуча заходу, завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна розповіла, що Стелла Шмідт – дуже неординарна і різностороння особистість.  Маючи економічну освіту і освіту з соціальної психології, вона закінчила курси  дикторів і курси акторської майстерності, знімалась в соціальній рекламі, і навіть, в одному з фільмів Кіри Муратової, а заробляє на життя, працюючи у сфері ІТ-технологій. Але ще Стелла – натхненний митець, і вихід своєї творчої енергії вона знаходить у поезії та живописі.

На презентації була представлена її дебютна поетична збірка «Смысл бытия – быть». Поетеса пише у стилі японської поезії, яка у декількох рядках передає радість буття «тут і зараз». Кохання, момент щастя і радості – основні теми, до яких звертається автор, а прості й зрозумілі образи легко знаходять відгук у серці читачів. Не зважаючи на простоту, поезія Стелли має свою глибоку філософію, яка полягає у єдності людини і всесвіту, у сенсі життя – діяти, творити і любити.

Окрім віршів, автор представила виставку своїх картин. Яскраві і світлі полотна передають красу навколишнього світу, природи і людини, надихають радіти кожному дню і помічати кожну дрібницю. Особливо помітна любов художниці до птахів і квітів, та й взагалі, до всього живого.

Підтримати Стеллу Шмідт прийшли її близькі, друзі, читачі бібліотеки.  Письменниця і журналіст, організатор виставок і фестивалей Ірина Вишневська, відмітила простоту й глибину творчості Стелли,  її надзвичайну внутрішню сміливість. Своє слово про творчість авторки сказала журналіст і письменниця Вікторія Фролова, відмітивши, що Стелла у своїй творчості ділиться радістю від навколишнього світу, а також процитувала декілька з її поезій. Слова захоплення і привітань з приводу дебюту виказали ще багато з присутніх, а скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Євген Талько виконав декілька класичних композицій.

Сама автор подякувала всім родичам, близьким та друзям за віру в її талант та  підтримку, розповіла про свою любов до всього ліричного та романтичного, адже цього так не вистачає в повсякденному житті, та продекламувала декілька зі своїх поезій.

Після завершення офіційної частини, усі охочі змогли ближче познайомитися з картинами Стелли і поспілкуватися з нею у більш неформальній обстановці.

Роботи автора будуть доступні для перегляду ще місяць – до 15 липня 2017 року. Запрошуємо усіх зацікавлених до бібліотеки ім. Багрицького за адресою: вул. Преображенська, 35а.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

20.09 о 14.30: «Партизанська слава України». Інформ-дайджест. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: «Літературна вітрина» Огляд-презентація нових надходжень. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
21.09 о 13.00: «Хай буде мир!» Урок миру. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
22.09 об 11.00: «Час минає - книги залишаються»
(До Дня глухих). Віртуальний книжковий огляд. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 10.00: «Фаворит-книга». Літературний п’ятачок. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
24.09 об 11.00: «Василь Сухомлинський з дітьми і для дітей". Авторитет імені. Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)

Архивы