Просмотров:82

prezentation-615 червня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького відбулася презентація поетичного збірника та виставки живописних робіт Стелли Шмідт.

Відкриваючи творчий вечір, в своєму вступному слові ведуча заходу, завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна розповіла, що Стелла Шмідт – дуже неординарна і різностороння особистість.  Маючи економічну освіту і освіту з соціальної психології, вона закінчила курси  дикторів і курси акторської майстерності, знімалась в соціальній рекламі, і навіть, в одному з фільмів Кіри Муратової, а заробляє на життя, працюючи у сфері ІТ-технологій. Але ще Стелла – натхненний митець, і вихід своєї творчої енергії вона знаходить у поезії та живописі.

На презентації була представлена її дебютна поетична збірка «Смысл бытия – быть». Поетеса пише у стилі японської поезії, яка у декількох рядках передає радість буття «тут і зараз». Кохання, момент щастя і радості – основні теми, до яких звертається автор, а прості й зрозумілі образи легко знаходять відгук у серці читачів. Не зважаючи на простоту, поезія Стелли має свою глибоку філософію, яка полягає у єдності людини і всесвіту, у сенсі життя – діяти, творити і любити.

Окрім віршів, автор представила виставку своїх картин. Яскраві і світлі полотна передають красу навколишнього світу, природи і людини, надихають радіти кожному дню і помічати кожну дрібницю. Особливо помітна любов художниці до птахів і квітів, та й взагалі, до всього живого.

Підтримати Стеллу Шмідт прийшли її близькі, друзі, читачі бібліотеки.  Письменниця і журналіст, організатор виставок і фестивалей Ірина Вишневська, відмітила простоту й глибину творчості Стелли,  її надзвичайну внутрішню сміливість. Своє слово про творчість авторки сказала журналіст і письменниця Вікторія Фролова, відмітивши, що Стелла у своїй творчості ділиться радістю від навколишнього світу, а також процитувала декілька з її поезій. Слова захоплення і привітань з приводу дебюту виказали ще багато з присутніх, а скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Євген Талько виконав декілька класичних композицій.

Сама автор подякувала всім родичам, близьким та друзям за віру в її талант та  підтримку, розповіла про свою любов до всього ліричного та романтичного, адже цього так не вистачає в повсякденному житті, та продекламувала декілька зі своїх поезій.

Після завершення офіційної частини, усі охочі змогли ближче познайомитися з картинами Стелли і поспілкуватися з нею у більш неформальній обстановці.

Роботи автора будуть доступні для перегляду ще місяць – до 15 липня 2017 року. Запрошуємо усіх зацікавлених до бібліотеки ім. Багрицького за адресою: вул. Преображенська, 35а.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

18.10 о 14.00: «Відомі імена на карті Одеси». Літературний вернісаж. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
18.10 о 15.00: «З Україною в серці». Історична година. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
19.10 о 13.00: «Самое синее в мире, Черное море мое». Книжкова виставка – краєзнавча подорож. Філія№ 1iм.Багрицького ( вул. Преображенська, 35-а)
19.10 о 13.00: “Японія – країна сходу Сонця“. Калейдоскоп казок. Філія № 44 (Ю. Фесенка, 7)
22.10 о 15.00: «Белые журавли». Вечір - реквієм за всіх загиблих на всіх війнах. ЦМБ ім. Франко (Книжковий пров., 1а)
20.10 о 10.30: «Спроси у словаря». Бібліотечно-бібліографічне заняття. Філія №25 (Адміральський пр-т, 30)
21.10 о 14.00: «Ода Японії» Читацький форум. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)

Анонс: «Нитка Аріадни»
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" разом із бібліотекою ім. Едуарда Багрицького розпочинає виставковий проект "Українська вишивка: від традиції до сучасності". Під час спільних виставок ми будемо експанувати роботи сучасних майстринь декоративно-прикладного мистецтва.
Тематика першої виставки "Осінь...", яка відкриється 26 жовтня у бібліотеці ім. Едуарда Багрицького (м. Одеса, вул. Преображенська 35 А) о 15:00.
Об'єднання рукоділля "Нитка Аріадни" буде проводити благодійний збір коштів притулку для тварин "Кошкін дом". Всі бажаючі майстрині можуть прийняти участь у виставці.