Просмотров:152

prezentation-615 червня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького відбулася презентація поетичного збірника та виставки живописних робіт Стелли Шмідт.

Відкриваючи творчий вечір, в своєму вступному слові ведуча заходу, завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна розповіла, що Стелла Шмідт – дуже неординарна і різностороння особистість.  Маючи економічну освіту і освіту з соціальної психології, вона закінчила курси  дикторів і курси акторської майстерності, знімалась в соціальній рекламі, і навіть, в одному з фільмів Кіри Муратової, а заробляє на життя, працюючи у сфері ІТ-технологій. Але ще Стелла – натхненний митець, і вихід своєї творчої енергії вона знаходить у поезії та живописі.

На презентації була представлена її дебютна поетична збірка «Смысл бытия – быть». Поетеса пише у стилі японської поезії, яка у декількох рядках передає радість буття «тут і зараз». Кохання, момент щастя і радості – основні теми, до яких звертається автор, а прості й зрозумілі образи легко знаходять відгук у серці читачів. Не зважаючи на простоту, поезія Стелли має свою глибоку філософію, яка полягає у єдності людини і всесвіту, у сенсі життя – діяти, творити і любити.

Окрім віршів, автор представила виставку своїх картин. Яскраві і світлі полотна передають красу навколишнього світу, природи і людини, надихають радіти кожному дню і помічати кожну дрібницю. Особливо помітна любов художниці до птахів і квітів, та й взагалі, до всього живого.

Підтримати Стеллу Шмідт прийшли її близькі, друзі, читачі бібліотеки.  Письменниця і журналіст, організатор виставок і фестивалей Ірина Вишневська, відмітила простоту й глибину творчості Стелли,  її надзвичайну внутрішню сміливість. Своє слово про творчість авторки сказала журналіст і письменниця Вікторія Фролова, відмітивши, що Стелла у своїй творчості ділиться радістю від навколишнього світу, а також процитувала декілька з її поезій. Слова захоплення і привітань з приводу дебюту виказали ще багато з присутніх, а скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Євген Талько виконав декілька класичних композицій.

Сама автор подякувала всім родичам, близьким та друзям за віру в її талант та  підтримку, розповіла про свою любов до всього ліричного та романтичного, адже цього так не вистачає в повсякденному житті, та продекламувала декілька зі своїх поезій.

Після завершення офіційної частини, усі охочі змогли ближче познайомитися з картинами Стелли і поспілкуватися з нею у більш неформальній обстановці.

Роботи автора будуть доступні для перегляду ще місяць – до 15 липня 2017 року. Запрошуємо усіх зацікавлених до бібліотеки ім. Багрицького за адресою: вул. Преображенська, 35а.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

19.01 о 16.00: «Україна від подиху століть до сьогодення». Година повідомлень. Філія №2
(вул. Градоначальницька, 9)
19.01 об 11.00: «Україна - це ми». Історична подорож. Філія №41 (вул.Iнглезi, 5)
20.01 об 11.00: «Бій під Крутами». Година історичної пам'яті. ЦМБ ім. Франка (Книжковий провулок, 1а)
21.01 о 10.00: «Панцерник продовжує плавання»
(До 120 річчя від дня народження кінорежисера Єйзенштейна Сергія Михайловича). Кінематографічна година. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.01 о 13.00: «Скорботна свічка пам’яті святої»
(До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту). Мітинг-реквієм. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
21.01 об 11.00: «Доба нової державності». До Дня Соборності Україні. Історично-літературна година. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
22.01 о 10.00: «Єдина духом Україна». Iсторична година. Філія № 12 (Фонтанська дорога, 116)
22.01 о 14.00: «Нам берегти тебе, соборну і єдину».
Історичний віраж. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)
22.01 о 12.00: «Четыре четверти пути…»
(80 років від дня народження Висоцького В.С.). Поетичний блокнот. Філія №32 (вул. Академічна, 5-а)