Просмотров:470

10 березня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького відбулася зустріч Клубу ораторської майстерності  Best Odessa Speakers Club.

Це частина однієї з найбільших некомерційних організацій у світі Toastmasters International. В Одесі ця програма існує з 11 червня 2004 року. Однією з відмінних особливостей клубів Toastmasters є відсутність викладачів і тренерів. Навчання відбувається виключно на практиці. Виступаючи в клубі оратор отримує зворотний зв’язок від аудиторії в позитивній манері про те, що було зроблено добре, а що можна було б поліпшити.

Зустріч клубу розпочалася з повідомлення історії бібліотеки, яку презентувала завідуюча бібліотеки Ірина Гіндіна. Продовжуючи розповідь о біографії Е. Багрицького Ірина Гіндіна, згадала про спогади, які залишили у своїх творах К. Паустовський і В. Катаєв. Під час розповіді присутнім були показані фото родини Е. Багрицького.

Екскурсія по бібліотеці продовжилася описом роботи центру екологічної освіти створеним на базі бібліотеки, який діє з 2010 року. Також присутні були ознайомлені з фондами бібліотеки. Після декількох запитань із залу присутні подякували за цікаве повідомлення.

Після оголошення умов конкурсу, до мікрофону був запрошений президент Клубу ораторської майстерності, який розповів про історію Міжнародного клуба ораторської майстерності  Юрий Станчак. Кредо клубу: «Призначення ораторської майстерності – доносити думку до інших. Потрібно націлюватись на те, як говорити, ані на те, про що говорити.»

Сам конкурс складався із трьох частин: перша частина – ораторська, друга – оцінна і третя – вітальна, подарункова. Суддями були описані критерії виступів ораторів та критерії суддівства, а також були згадані табу на деякі теми для виступів.

У першій частині конкурсу ораторів були виступи Артема Балашова «Як протистояти брехні?», Сергія Головатюка «О досягненнях батьків», Єкатерини Бакової «Про саморозвиток».

Сутність конкурсу оцінників в тому, щоб ніхто з учасників конкурсу не почув оцінну критику опонента. У конкурсі оцінників приймав участь Сергій Лучко з виступом «Чи вірите ви в себе?». Після виступу ведучий запросив оцінників для надання критики на виступ Сергія. Критика була побудована за принципом чорного та білого стільців.

Останньою частиною було підведення підсумків та нагородження учасників почесними грамотами і подарунками. Підводячи підсумки, члени журі, сказали напутні слова на адресу всіх учасників.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

06.12 о 13.00: «На захисті країни». До Дня Збройних Сил України. Година спілкування. Філія №7
(вул. Ген. Бочарова, 14)
06.12 о 14.00: «Такий квітучий і різноманітний...». (40 років від дня створення Суворовського району в Одесі. Краєзнавчий відеорепортаж. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
06.12 о 12.00: «Що читаємо у 2020 році?». Пошта Діда Мороза. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
07.12 о 16.00: «Книга. Музика. Картина». Бібліотерапія. Філія №33 (Французький бульвар, 22)

Архіви