Просмотров:34

21 серпня в філії №2 ім. К. Г. Паустовського пройшов історичний огляд «Любіть Україну, як сонце любіть» до Дня Незалежності України. На заході були присутні члени літературного клубу «Золота троянда» і літературного товариства «Світ Паустовського».

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова познайомила присутніх з історією України часів Незалежності.

Гість історичного огляду, культуролог з немецького міста Ганновер Борис Кадишев зацікавився великими змінами в Україні. Борис Ізрайлевич -великий прихильник творчості Костянтина Паустовського — розповів про свою любов до України і подарував свої статті о Паустовськом у музей бібліотеки.

Удова відомого скульптора Миколая Коніщева Інна Сергіївна розповіла про великий вклад свого чоловіка у часи Незалежності України. А пам’ятні скульптури у місті Одесі та медаль Паустовського, яка є в музеї бібліотеки, свідчать про любов  до Батьківщини майстра з великої літери.

Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського, члени товариства «Світ Паустовського» Олександр Азар’єв і Марія Соколова розповіли про виховання молоді в патріотичному напрямку. Згадували  та вели дискусію, як і коли з’явилася українська нація, та читали вірши відомих українських авторів.

Доповнила історичний огляд довідкова-літературна виставка «Калина-символ України».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви