Просмотров:209

14 липня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбувся вечір-пам’ять «Україно-козацькі корені Костянтина Паустовського» для читачів бібліотеки. Вечір був присвячений  51-річниці з дня смерті Костянтина Паустовського.

Відкрила вечір завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна познайомила присутніх з біографією письменника, яка свідчить про його українські корені.

У виконанні Світлани Полініної пролунав гімн Паустовців. Літературно-музичну композицію «Паустовский дышит со страниц книг» виконали: артистка Одеської філармонії Олена Куклова і піаніст-імпровізатор одеситка із Чикаго (США) Клара Меламед. Олена Куклова читала оповідання Костянтина Паустовського «Телеграмма».

Голова літературного клубу «Ліра» Зінаїда Сагдєєва виконала твір -«Корзина с еловыми шишками», який багаторазово читала артистка Одеської філармонії Лариса Хоніч.

Олександр Апарінов розповів про перший і сотий вихід газети «Моряк» та познайомив з поезією К. Г. Паустовського.

Журналіст і літератор Вероніка Коваль розповіла о зустрічі з письменником у студентські роки. Музикознавець Світлана Малиш познайомила з творами Паустовського, які пов’язані з музикою і відомими музикантами.

Про своє творче життя пов’язане з Костянтином Паустовським Режисер Олександр Азар’єв, викладач Марія Соколова і доцент математичних наук Петро Башкарьов розповіли про те, як Костянтин Паустовський вплинув на їхню творчість.

Подарунок кают-компанії «Морська бібліотека» зробила дочка Героя Радянського Союзу Лідія Згама. Вона подарувала книгу Валерія Бабіча «Наши авианосцы» і розповіла про своє захоплення творами Паустовського.

Голова ООО ВСПМ Іван Рябухін подарував в кают-компанію бібліотеки два прапора –  міста Одеси і ВМС України.

В дар письменнику Клара Меламед виконала дві пісні: «Под небом Парижа» на французькій мові і свою пісню-свою версію українського гімна «Щире твоє серце, Україно».

Продовжили згадувати Костянтина Паустовського за пам’ятним фуршетом, а бажаючи залишили свої враження у книзі відгуків бібліотеки. Бібліотекарами були підготовлені літературна виставка-пам’ять «Он этой памяти достоин» і тематичне слайд-шоу «Паустовський і Україна».

На завершення всі присутні змогли подивитися фільм про Паустовського «Наедине с осенью».

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви