Просмотров:289

 5 квітня в бібліотеці №2 ім. К. Г. Паустовського відбулось сімнадцяте засідання кают-компанії «Морська бібліотека». Віртуальний круїз «Капітан, капітан посміхнись…» був присвячений відомим капітанам, Костянтину Паустовському, Одесі і морському гумору.

Завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова прочитала веселе оповідання «Тот мальчик» із книги Костянтина Паустовського «Время больших ожиданий». Каріна Вікторівна присвятила своє виконання пам’яті автора і майстра художнього слова, артистці Ларисі Хоніч. Це оповідання звучало в останнє у виконанні артистки в бібліотеці , в день нагородження літературною премією ім. К. Г. Паустовського.

Головний редактор газети «Моряк України» Анатолій Венгрук представив гостя віртуального круїзу, удову капітана Олексія Морозова – Ніну Василіївну, яка розповіла про подвиг свого чоловіка-капітана, який випередив час і став подвижником радіо-локаційних станцій. Він водив судна у тумані і бурі, керуючись радаром. У нього не було жодної аварії, жодного ЧП. Мистецтву судноводіння він навчав молодих штурманів. Про капітана Олексія Морозова Петро Чванов написав книгу «Опередивший время», а сам капітан випустив у світ книгу о радіо-локаційних станціях. Учасники кают-компанії ушанували пам’ять капітана Морозова.

Бібліотекар Олександр Апарінов , штурман, розповів про види РЛС і роботі їх на судах. Олександр Григорович підготував призову морську вікторину для членів сімнадцятого віртуального круїзу і представив слайд-шоу «Кумедні фотографії з океану».

Голова Одеської громадської організації ВСПМ ім. І. П. Гайдаєнка Іван Рябухін презентував  свої нові вірші про Юморину 2019 року в Одесі. Майстер художнього слова, актриса Одеської філармонії Олена Куклова прочитала вірші Івана Рядченка.

Дружина капітана Чернишова Раїса Семенівна познайомила з творами письменників-мариністів. Марія Соколова згадала капітана Віктора Конецького і представила членам кают-компанії книгу складача Акулової-Конецької «Виктор Конецкий: Ненаписанная автобиография».

Ірина Денисова прочитала свої вірші про моряків. Журналіст, кінорежисер Олександр Азар’єв представив до перегляду свій фільм «Акваторія». Письменник-мариніст Михайло Юркул розповів про свої морські пригоди у молоді роки.

Продовжили круїз у час солодкого фуршету. Бажаючі залишили свої відчуття у книзі-відгуків бібліотеки.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви