Просмотров:1127

mriy-5Книжкова виставка-подорож «Мрій» Читай! Мандруй!», що відкрилася 20 лютого в бібліотеці №42, надзвичайно зацікавила наших відвідувачів. Вони з задоволенням ділилися своїми враженнями від побаченого з бібліотекарями.

Пропонуємо всім познайомитися з відгуками наших читачів:

Богдан, 9 років: «Мені подобається модель Ейфелевої вежі. Мрію поїхати до Парижу і побачити її!».

Людмила Корольова, пенсіонер: «Зацікавив розділ «Рідний край в бібліотечних туристичних маршрутах». Я дуже люблю Одесу, весь свій вільний час присвячую походам у театри, музеї і   на виставки рідного міста. В гостях добре, а дома  — найкраще».

Машиніст потягу Олексій Скліфасовський, 48 років: «Враження від виставки найкращі, захотілось мандрувати, забути про всі проблеми і справи. Та, на жаль, поки що нема грошей…».

Приватний підприємець Нателла Лісецька, 49 років: «Вдячна бібліотеці за чудову виставку. Люблю вивчати рідний край. Та, на превеликий жаль, в нас замало одноденних туристичних маршрутів по Одещині».

Подружжя Коваленко розповіли, що збираються найближчим часом до Ворохти. А наша колекція магнітиків надихнула їх запланувати подорож на «Нульовий кілометр».

Постійна читачка Людмила Панайотова повідомила, що готує для бібліотеки нову збірку своїх віршів. Людмилі Іллінічні 75 років, але і до цього часу вона постійно подорожує. З кожної поїздки привозить нові враження і нового вірша. Відтепер ними зможуть насолоджуватися всі відвідувачі бібліотеки.

Багато читачів з задоволенням фотографувалися біля нашої експозиції. Наймолодший Романчик, 4 рочки захотів походити з наплічником. А от Алла Головатюк зізналася, що давно мріяла приміряти червоного капелюшка, а тут така нагода.

І дуже часто звучали слова: «Розглядаючи вашу виставку, хочеться все закинути і рванути на відпочинок. А який ще відпочинок без хорошої книги?!».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви