Просмотров:52

7 липня кают-компанія «Морська бібліотека» при філії №2 ім. К.Г. Паустовського відправилась в двадцятий ювілейний круїз, присвячений Дню Військово-Морських Сил України. На цей раз віртуальний круїз був реальним: він проходив на теплоході «Хаджибей».

Бібліотекари взяли в круїз ікону Миколи Чудотворця, яка у третє виходить в море та оберігає усіх. Бібліотекар Олександр Апарінов розповів історію бібліотеки №2 ім. Костянтина Паустовського , історію заснування кают-компанії «Морська бібліотека» та нагородив Голову Асоціації морських підводників ім. О. Марінеско, капітана першого рангу Євгенія Лившица Почесною Грамотою за великий вклад у вихованні молоді, активну патріотичну роботу та до свята Дня Військово-Морських Сил України. Голова Організації письменників-мариністів Іван Рябухін прочитав свій вірш «Я одесит».

На заході виступали капітани першого рангу Євгеній Лившиц і Марочкін, які розповіли про традиції на флоті та сучасні реалії Військово-Морського Флоту України. Делегації ветеранів-підводників з Івано-Франківська, Харкова, Хмельницька та Нетешина розповіли про свою роботу. Було дуже багато святкових речей. Виступали з культурного польського товариства та від ветеранів Одеської Ради.

На траверзі пам’ятника Невідомого матроса всі учасники заходу кидали квіти в море. Моряки запалили свічки і опустили два вінка до води. Хвилиною мовчання почтили пам’ять загиблих моряків і воїнів, віддавши життя в АТО.

Під завершення круїзу згадували пісні молодості, пісні походів, морську романтику і про рідну Одесу.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

21.07 о 14.00: «І сонце сходить». Бібліо-огляд. До 120-рiччя Ернеста Хемінгуея. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
22.07 об 11.00: «В Одессу…меня влечет неведомая сила». Інформ-досьє. До130-річчя перебування А. Чехова в Одесі. Філія №32 (Академічна, 5а)
23.07 об 11.00: П`ять хвилин зі світом природи. Всесвітній день китів і дельфінів. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)
24.07 о 13.00: «Свято души моєї» Творчість наших читачів. Бенефіс авторів. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
24.07 о 15.30: «Сторінки минулого твого, Україно!». Відеоподорож. До Дня рівноапостольного князя Володимира Великого – хрестителя Київської Русі. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
24.07 о 13.00: «Сучасна молодь обирає книгу!». Книжковий дрес-код. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
24.07 о 12.00: Утьосовськi читання. За участю Олександра Галяса. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви