Переглядів:1082

den-zashch-212 жовтня в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького пройшов захід «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!», присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва.

Відкрила захід завідуюча бібліотекою Ірина Гіндіна, яка нагадала присутнім – студентам Одеського автомобільно-дорожнього коледжу, що день захисника України відзначається  у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Вона розповіла студентам передісторію цього свята.

Це свято особливо актуальне зараз, коли війна, в різних її формах, ведеться на території нашої країни. Запрошений гість заходу – одеський журналіст, політолог, історик, волонтер, військовий експерт, директор одеського інформаційного агентства «Контекст Причорномор’я» – Артем Філіпенко розповів присутнім про методи та прийоми ведення гібридної війни в Україні.

За словами Артема Філіпенко, 21 століття – особливо сприятливий час для ведення такого типу війни, адже сучасна людина постійно знаходиться під впливом інформаційного поля, яке, непомітно для самої людини, часто перетворюється на зброю.  Перевагами інформаційної війни є економія ресурсів та можливість впливати на широкі маси.

За словами військового експерта, методи ведення інформаційної війни проявляються у транслюванні засобами мас-медіа фейкових новин; дезінформації населення про роботу державних органів, підрив їхнього авторитету; маніпулювання суспільною свідомістю населення за для створення політичної напруженості та хаосу; використання свободи слова проти людини; створенні фейкових організацій; у хакерських атаках тощо.

Також Артем поділився своїм досвідом несення служби у військах Державної прикордонної служби України. Він завірив присутніх, що на даний момент стан сучасної української армії набагато кращий, ніж на початку воєнних дій у 2014 році,  і наближається до стандартів НАТО. Це проявляється у якості кадрової підготовки та у технічному озброєнні.

Артем Філіпенко закликав присутніх критично ставитись до інформації, що надходить зі ЗМІ і не лінуватись перевіряти факти. Учні зацікавлено слухали експерта, а наприкінці лекції ставили багато запитань.

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви