Переглядів:520

Рубрика “Порадимо_ЦМБ” від співробітників iнформаційно-бібліографічного відділу ЦМБ імені І. Франка підготувала для вас дещо надзвичайне – ми розуміємо, що кажемо це досить часто, але що ж робити, якщо у нас справді кожний випуск цілком особливий?

Ми повністю розуміємо, як тяжко зараз усім людям, але, напевно, знаємо, якій саме групі людей рішучо найгірше. І це сім’ям, у котрих є маленькі діти. Цей страх і біль, ця втома і неспроможність допомогти – це просто неможливо винести! Можемо лише уявити собі, як тяжко пояснювати своїм дітям чи онукам, звідки ці жахливі звуки, чому необхідно ховатися в коридорах і, почувши сирену, бігти в укриття, або навіть відповідати на питання, чому ми не можемо повернутися додому, прекрасно знаючи, що повертатися вже нікуди… А як хочеться відволікти їх від цієї атмосфери пригніченості і, можливо, відволіктися самим…

Ми зробили все, що могли, щоб знайти для вас найкращу книгу для цієї мети, адже вона поєднує у собі найголовніше у нашій ситуації: спокій і красу.

«Гра в музей», авторок Наталії Космолінської та Ірини Магдиш – це цікава мандрівка Львівською національною галереєю мистецтв імені Бориса Возницького. Тут вам і історична довідка про цю галерею, і добірка з 5 винаходів ХІХ століття, що змінили живопис, і поради про те, що говорити дітям в справжній галереї – коли, авжеж, буде можливість туди піти.

Уся інша досить-таки немаленька книга є барвистим переліком експонатів Львівської національної галереї мистецтв, але не все так просто! До кожної картини чи скульптури є невеличка довідка про зображену персону чи подію, цікавинки про неї ж, словничок, пов’язаний безпосередньо з цим витвором мистецтва, а ще й рекомендації щодо фільмів, книг та музичних творів, що присвячені їй або розповідають про неї/її історичну епоху! Але найцікавіше – невеличкі ідеї для батьків і дітей, де завжди треба поміркувати, поговорити або навіть щось приготувати! А самі маленькі репродукції картин – це ж просто пісня!

І все так зручно, так просто і так в одному місці, що не скористатися – гріх!

Радимо книгу «Гра в музей» у всі часи і рішуче всім, у кого є діти будь-якого віку! Адже приєднуватися до світу прекрасного точно ніколи не пізно.

Стиль і орфографія автора рецензії збережені

Наші соціальні мережі
Натисніть, щоб побачити список наших соцмереж

Централізована бібліотечна система для дорослих

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

Telegram

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7

Facebook

Бібліотека №12

Facebook

Бібліотека №16

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Архіви