Просмотров:12

14 липня бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського провела Паустовські читання «Паустовський і музика» до дня пам’яті Костянтина Паустовського і 90-річчя від дня народження лауреата літературної премії ім. К. Г. Паустовського, викладача Одеського коледжу мистецтв і культури ім. Данкевича, музикознавця, керівника Спілки ім. С. В. Рахманінова Світлани Малиш.

   Відкрила Паустовські читання завідуюча бібліотекою №2 Каріна Апарінова. Каріна Вікторівна розповілапро творчу діяльність Світлани Малиш у напрямку письменника Паустовського і музикознавця Малиш – «Паустовський і музика». Бібліотекар Олександр Апарінов представив відеопривітання Світлані Малиш від бібліотеки №2 і друзів ювіляра з різних куточків світу.

   Продовжила захід Почесний працівник культури України, лектор-музикознавець, концертмейстер, артистка Одеської філармонії, лауреат літературної премії ім. К. Г. Паустовського Ганна Розен. Ганна Львівна розповіла про великі досягнення Світлани Малиш у музичній галузі. Лектор-музикознавець з повагою і любов’ю до колеги-ювіляру, відзначила талант і творчій зв’язок Світлани Малиш із Костянтином Паустовським.

   Майстер художнього слова, лауреат багатьох літературних премій, артистка Одеської філармонії Олена Куклова підготувала і представила огляд художніх творів С. Малиш. Олена Яківна відзначила неперевершеність  новели С. Малиш «Санітари» і познайомил  членів заходу з героєм оповідання з французським  композитором Морисом Равелем, водієм санітарної машини, і санітаром військово-полевого отряду Костянтина Паустовського.

   Лауреат літературної премії ім. К. Г. Паустовського, журналіст і літератор Вероніка Коваль розповіла про богаторічну дружбу із Світланою Малиш.

   Друзі і партнери Світлани Малиш вислали  на бібліотечну адресу свої привітання до ювіляра 2021 року. Це були привітання із різних країн світу: Ізраіля, Німеччини, Італії та інших. Названа донька Світлани Олександрівни Рімма прислала до бібліотеки слова подяки всім хто не забуває Світлани Малиш. Ми бажаємо світлої пам’яті Костянтину Паустовському і здоров’я і довгого життя Світлани Малиш.

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

TikTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Архіви
<--{/literal} END JIVOSITE CODE -->