Просмотров:49

Центральна міська бібліотека ім. Франко пропонує до вашої уваги огляд нових книг українських письменників.

Люко Дашвар — сучасна українська письменниця Ірина Чернова, відома під псевдонімом Люко Дашвар, з 2006 року пише свої твори виключно українською. Працює автор на ниві драматичних романів про сучасний світ з його соціальними, політичними та особистісними проблемами. Крім цього, вона є володарем низки престижних літературних премій, талановитим журналістом та сценаристом.

#галябезголови — роман письменниці, виданий видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля»у 2020 році.

Із попередніми роботами письменниці сюжетом чи героями цей роман не пов’язаний, це самостійна робота авторки в жанрі сучасної української прози.

Благими намірами вимощений шлях до пекла. Галя сповна відчула сенс цього вислову. Її життя перевернулося лише через те, що вона прагнула допомогти іншій людині. Дівчина втратила все: роботу, чоловіка, друзів, віру в людей. Та що, як усе найбільш значуще і неймовірне починає відбуватися з нами саме тоді, коми ми намагаємося видряпатися з пекла? Це непросто, бо людина по-справжньому втрачає голову лише від двох речей: від страху і від кохання. Однак що робити, коли тебе одночасно накривають і страх, і кохання?…

Головна героїня роману — 25-річна перукарка Галя Чорнобай, добра наївна дівчина, на яку звалюється низка життєвих випробувань. В читача складається саме таке враження, якого й хотіла авторка: Галя без голови. Через свою доброту, нікому не потрібну самопожертву і бажання всім допомогти Галя постійно потрапляє у халепи. Чи переосмислить дівчина свої цінності? Чи зможе вона змінитися? Про це – читайте у романі.

Дарина Гнатко – українськаписьменниця, що живе у Кременчуці та пише про це місто у своїх романах. Дарина – автор популярних та затребуваних творів. Вона стала прикладом того, як будучи простою жінкою, можна писати цікаві та захоплюючі книги українською мовою. Дарина Гнатко – псевдонім авторки, її справжнє ім’я – Юлія Іргізова.

«Восьма жертва» — роман, виданий видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля»у 2021 році.

Загадкові та моторошні події порушують спокій маєтку Смотрицьких. Одна за одною гинуть молоді кріпачки. Селом ширяться різні чутки. Кажуть, то справа рук католицьких ченців, котрих привезла з собою до маєтку полячка Владислава Пашинська. Золотоволоса відьма, що закликала зло. Тим часом графиня Смотрицька палко закохується в сусіда. Але серце Олексія Забродіна належить графській кріпачці Ярині. Графиня ладна на все, аби здобути кохання поміщика і позбутися зеленоокої дівчини, що стала між ними. Маєток ось-ось здригнеться від звістки про восьму жертву. І нею може стати будь-хто.

Таня Винк — современная украинская писательница. 

Родилась 19 августа 1959 года в Тульской области. Родители, занятые на стройке химического комбината, передали ее на воспитание дедушке и бабушке в белорусский городок. Самое яркое воспоминание из детства Тани — библиотека, в которой дедушка брал книги, ее запах и загадочная тишина. Читать начала в пять лет. С двенадцати лет живет в Харькове, окончила строительный институт. Замужем. Есть взрослый сын.

«Спроси свое сердце» — роман, выпущенный издательством «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга» в 2021 году. Жанр: современный любовный роман.

Жизнь Насти безоблачна: она учится на врача и влюблена в самого симпатичного парня в университете. И вдруг — как гром среди ясного неба — она видит Лешку с другой. Но это полбеды: дома мама сильно ссорится с отчимом. Мир девушки рушится. Она мчится к тете Гале, маминой сестре, своей доброй фее. Осколки «розовых очков» ранят душу. Что делать с Лешкой и разрушенным браком мамы? Как жить дальше, когда стало страшно любить? Но у Галины Сергеевны своя непростая история, своя трудная многолетняя любовь. Что подскажут этим двоим их женские сердца?

«Мое второе я» — роман, выпущенный издательством «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга» в 2021 году. Жанр: современный любовный роман.

Никита и Зойка всегда были вместе. Лазили по заборам, читали книжки, стояли друг за друга горой, как брат и сестра. У них был свой тайный остров и дружба навсегда. Но взрослая жизнь разметала иллюзии детства. И вот уже Никита — адвокат, он женат на Ирине, которую скорее терпит, чем любит. Зойка тоже вышла замуж, назло Никите. Но вскоре развелась и встретила Сашу. У них есть дочь Танечка, красивый дом, взаимоуважение. А любовь? Ничего, стерпится, слюбится. Все рушиться, когда в дом Зойки врываются грабители. Потрясенная женщина узнает, что действовали они… по наводке любовницы Саши. Отчаявшаяся Зойка случайно встречает Никиту. После стольких лет они сидят вместе, на их тайном острове. Как раньше… Они вспоминают, что много лет назад написали на бумажках, каким будет их будущее, спрятали все в бутылку и закопали на острове. Открыв послание из прошлого, Зойка и Никита понимаю: все сложилось не так…

Увага!

 

Шановні читачі!

З 17 грудня 2021 року ми відновили обслуговування.

Відвідування бібліотеки можливо лише за умови наявності у користувачів (крім осіб до 18 років):

  • негативного результату тестування на COVID- 19 методом ПЛР,
  • наявності довідки про одужання від COVID-19,
  • документів про повний курс вакцинації проти COVID-19.
Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книговеда

Арт библиотека

Арт библиотека

ЦМБ ім. І. Я. Франко

TikTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одесса для всех

Об Одессе — с любовью

Библиографическая авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Время больших ожиданий

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Библиотерапия

Зональні блоги

Территория книг

Библиотечные Черёмушки

Архіви