Переглядів:51

В бібліотеці ім.Е.Багрицького працює виставка «Крихтість буття». На ній представлені роботи Тетяни Молодої. Тетяна – мисткиня, чия творчість достатньо відома поціновувачам, як в Україні так і за її межами.

Творчий шлях Тетяни Молодої складається з пошуків, які базуються на національній спадщині, такій багатій та поетичній. Особливо впливовими для мисткині стали народні художниці Марія Приймаченко та Марфа Тимченко. Саме дивовижні  казкові створіння знайшли відбиток в її художніх творах, бо любов до казки та пісні зростала з дитинства  від мами та бабусі.

Тетяна Молода народилась на Хмельниччині в невеличкому містечку Городок, де в сім’ї збереглось багато цікавих традицій святкування Різдва, Трійці, Великодня, що тепер ми бачимо відображенням у її творах та цілих серіях робіт — «Моє Поділля», «Той що сон береже», «Колискова», «Великодня», «Сад янголів» та інші. Також в її творах, наче чутно багато пісень, що вразили  витончену душу  бабусиним співом,  звідси й  любов до народної пісні, та відповідно велика кількість композицій створених під враженням цих пісень таких, як «Йшли корови із діброви», «Світить місяць», «Ой кувала зозуля» та інші.

Свій творчий шлях розпочала Тетяна ще в Городку у відомих нині художників Анатолія та Оксани Фурлет, далі  продовжила навчання в Одеському ПУДПУ ім. Ушинського в творчій майстерні Івана Васильовича Ороса.

Тетяна Молода працює в різних техніках. Її графічним роботам притаманна витонченість ліній з характерними для майстрині декоративними вкрапленнями, переплетенням ліній та плям в єдиний потік, наче піснею, якою заслухався, а тут на полотні задивився. Кожна робота має точно знайдену пластичну ідею, наповнена філософським змістом й поетичністю. Художниця має низку творів створених в  особливій манері живописного письма, де саме її техніка є впізнаванною за рахунок особливій технології створення, притаманній саме їй, де живопис наче перетікає в пап’є-маше і навпаки.

До  творчого здобутку майстрині належать пластичні форми, об’єкти, котрі притягують погляди й дивують своєю самістю. Саме в ці пластичні форми художниця вкладає переживання емоцій, вважаючи, що вивільнення емоцій і проживання їх лікує душу. Трагічні реалії сьогодення в Україні змушують кожного українця переживати різні емоції від страху, безпорадності до люті й агресії, що й проявилось артоб’єктами з відповідними назвами, де сильні переживання трансформувались в творчі образи з іменами «Страх», «Безпомічність», «Огида», «Безглуздя».

Висвітлювання цих емоцій склало концепцію виставки, де представлені графічні, живописні та пластичні твори.

Творчість Тетяни Молодої має дуже самобутній характер, коріння якого беруть початок з самого серця України, її філософського розуміння сенсу людського життя.

Виставка «Крихтість буття» Тетяни Молодої діє в бібліотеці імені Едуарда Багрицького до 19 листопада.

Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Актуальна мапа укриттів

Якщо інформація не відповідає дійсності чи існують укриття, яких немає на мапі, пишіть на пошту nowar@lib.od.ua.

Натисніть на карту, щоб збільшити

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книгознавця

Арт бiблiотека

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю.С.Трусова

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Архіви