Просмотров:32

19 травня Центральна міська бібліотека ім. Івана Франка разом з Українським фондом культури ім. Бориса Олійника  провели захід «Одеса відкриває В’єтнам», присвячений 30-річчю встановлення дипломатичних стосунків між Україною і В’єтнамом.

В ЦМБ ім. Франка вже багато років працює програма « Одеса — місто друзів», в рамках якої пройшли заходи присвячені Румунії, Польщі, Туреччині, Індії, Азербайджану, Греції, Німеччині, Франції тощо. Незважаючи на військовий стан, в якому перебуває зараз Україна, дружні стосунки між державами продовжують міцніти та розвиватися. Знаковим став і той факт, що саме в День вишиванки пройшла ця зустріч. Для українців вишиванка — символ єдності, віри та перемоги, і саме боротьба за незалежність є вагомим об’єднуючим фактором між українським і в’єтнамським народами.

Директорка ЦБС для дорослих Наталя Кликова привітала гостей зі святом вишиванки і з 30-ою річницею встановлення дипломатичних стосунків між Україною і В’єтнамом. Вона порадила познайомитися  виставкою книг про цю дивовижну країну, яку підготували бібліотекарі.

Серед почесних гостей були керівник  В’єтнамського земляцтва в Одесі Нгуєн Хут, заступник з міжнародних стосунків  голови правління Українського фонду культури ім. Бориса Олійника Андрій Горчаков, віце-президент Асоціації патофізіологів України Руслан Вастьянов, музикант і меценат Євген Лукашов і майстер художнього слова, партнер і друг бібліотеки Світлана Лукіна.

Захід пройшов в прямому ефірі в режимі телемосту  з Києвом і Хмельницьким. Надзвичайний і Повноважний посол В’єтнаму в Україні пан Нгуєн Хонг Тхач подякував організаторам за чудову можливість поспілкуватися і зазначив, що об’єднуватися повинні не тільки схожі між собою народи, але й ті, які відрізняються один від одного, а культурні заходи дуже сприяють цьому. Продовжили цю думку посла в своїх виступах пан Андрій Горчаков і генеральна директорка «33 каналу» Ольга Марцинко,  підкресливши, що саме «культурна дипломатія – це перший крок до зближення народів з різними поглядами, а культура – це та м’яка сила, яка спроможна налагодити мости для цього».

Програма заходу була дуже насичена і різноманітна: віртуальна подорож В’єтнамом, онлайн-знайомство з  виставкою «В’єтнам – очима українських художників», поетичні та музичні подарунки від наших гостей – все це створило атмосферу справжнього свята, свята дружби і взаємодії між двома народами.

Об’єднуючим фінальним акордом пролунали вірші про Одесу  Світлани Лукіної і музичне попурі одеських мелодій у віртуозному виконанні Євгена Лукашова.

Актуальна мапа укриттів

Якщо інформація не відповідає дійсності чи існують укриття, яких немає на мапі, пишіть на пошту nowar@lib.od.ua.

Натисніть на карту, щоб збільшити

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книговеда

Арт библиотека

Арт библиотека

ЦМБ ім. І. Я. Франко

TikTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одесса для всех

Об Одессе — с любовью

Библиографическая авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Время больших ожиданий

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Библиотерапия

Зональні блоги

Территория книг

Библиотечные Черёмушки

Архіви