Переглядів:320

Роман Олександра Козинця «Картка Марії» — це дуже цікавий, світлий та філософський твір. Події роману відбуваються впродовж року, а сам текст поділений на 52 глави. Головний герой Влад – неймовірно позитивна людина, яка отримує чарівну картку Діви Марії, що здатна змінити життя. Кожен бачить на картці ті слова, які потрібні саме йому, після цього відбувається розкриття забутих талантів, цінностей, мрій та надій.

Письменник чудово показує життя пересічних людей, різнобарвні ситуації та характери. В будь-якому з цих літературних портретів читач може упізнати себе, своїх рідних, друзів та знайомих. На жаль, поспішаючи за матеріальними речами, ми забуваємо про свої почуття, бажання, емоції, не бачимо красу природи та духовні якості оточуючих.

«Картка Марії» — красивий роздум про те, що душа людини вічна і має різні втілення, а знання і таланти невмирущі. Кожен з героїв, який отримує від Влада загадкову картку, стає щасливим, бо розкриває внутрішній потенціал і власні духовні бажання. В цьому житті все невипадково, і ми повинні постійно збільшувати кількість добра на планеті, бо тільки тоді станемо щасливими.

 Поняття «Щастя без знижок» — це 100 % щастя, повне і гармонійне щастя. Саме такий  зміст автор вкладає в цю фразу. Багато людей вважають, що за все в житті треба платити, в тому числі і за щастя також. Ціна за такий «товар» дуже висока, і треба радіти, що ти сплачуєш рахунок грошима, а не болем, втратами і спокоєм. На радість, такий гіркий кут погляду на людське щастя не стосується цього твору. Олександр Козинець вважає, що щастя заслуговують усі, на відміну від  М. Булгакова : «Він не заслуговує на щастя, він заслуговує на спокій».

Я впевнена, що будь-який читач цієї книги впізнає щось особисте на сторінках цього твору, зробить висновки і переоцінку власного буття. Добро – постійна константа, життя вічне, мистецтво ніколи не вмирає, а добрі книжки, як ця, рятують нас в складні моменти повсякдення, дають підказки та рекомендації.

«Картка Марії»  — роман, який треба читати і перечитувати. Обов’язково прочитайте його та передайте іншим, як Влад передавав чарівну картку. Ця книга здатна змінити життя. Я рекомендую її  всім тим, хто шукає себе, має загублені мрії чи творчі здібності, цікавиться символікою української писанки, психологією снів, музикою М. Лисенка та малюванням.

Ми постійно шукаємо себе, а книга випадковостей завжди розгорнута посередині, тому треба вірити у нові зустрічі, бо десь на шляхах долі ми колись зустрінемо щастя!

Стиль і орфографія автора рецензії збережені

Робота ЦБС м.Одеси під час війни

Незважаючи на важкий та небезпечний час, Централізована бібліотечна система міста Одеси продовжує роботу. Щодня сотні читачів приходять у філії, щоб узяти книги, поспілкуватися з бібліотекарями, зарядитись вірою в те, що все буде гаразд. Співробітники ЦБС проводять заходи, які допомагають людям стійко триматись у ці нелегкі дні. Ми підготували відеорозповіді про те, як кожна бібліотека ЦБС робить свій внесок у моральну підтримку одеситів та біженців з інших міст.

Актуальна мапа укриттів

Якщо інформація не відповідає дійсності чи існують укриття, яких немає на мапі, пишіть на пошту nowar@lib.od.ua.

Натисніть на карту, щоб збільшити

Наші соціальні мережі

Instagram ЦБС для дорослих

Facebook ЦБС для дорослих

YouTube ЦБС для дорослих

Записки книгознавця

Арт бiблiотека

Арт бiблiотека 2.0

ЦМБ ім. І. Я. Франка

TikTok

TikTok BookTok

Instagram

Instagram Краєзнавчий відділ

Instagram бібліотечного котика

Facebook

Facebook Читальна зала

YouTube

Одеса для всіх

Про Одесу з любов’ю

Бібліографічна авоська

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

TikTok

Facebook

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія «Морська бібліотека»

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золота троянда

Час великих очікувань

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №12 ім. О. І. Купріна

Facebook

Бібліотека №13

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Facebook

Бібліотека №30

Facebook

YouTube

Симфонія книжкових сторінок

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю.С.Трусова

Facebook

Бібліотека №34

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №41

TikTok

Instagram

Facebook

Бібліотека №42

Instagram

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

Facebook

YouTube

Бібліотерапія

Зональні блоги

Територія книг

Бібліотечні Черемушки

Управління культури Департаменту КМСЄІ Одеської міської ради
Facebook Pagelike Widget
Архіви