Просмотров:170

21 березня працівники бібліотеки №47 організували і провели  поетичну гостину «Чарівний світ поезії». На захід були запрошені учні 4-в класу  ОСШ №78 з класним керівником Людмилою Соколовою.

З вступним словом виступила Тетяна Рейда, яка розповіла про історію та традиції святкування Всесвітнього дня поезії. Ірина Топільська, Юлія Северюхіна і Тамара Кравчук  представили відео презентацію «Чарівний світ поезії» про видатних українських поетів.

Активну участь в проведенні заходу показали члени   кружка «Деліжанс» з керівником  Інной Волчановою. Протягом всього виступу дітей Інна Волчанова розповідала та коментувала вірші та сценки, які  показували діти, задавала питання гостям в залі.

Присутні в читальному залі  подивились  мініатюрні сценки «Старуха, дверь закрой» і «На рынке корову старик продавал», «Філя і Уля», «Позитив». Учні  дуже емоційно продекламували байки «Слон і Моська», «Сила искусства», «Мартышка и очки». Глядачі в читальному залі з захватом і доброю посмішкою зустрічали кожного виступаючого.

День поезії пройшов дуже цікаво .В кінці всі дружньо фотографувались на згадку про цей день.

Презентация книги Павла Макарова

17 декабря в 12.00 в ЦГБ им. Франко состоится презентация книги Павла Макарова “Популярная история Одессы”.
Ждем вас по адресу: Книжный переулок, 1а

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

13.12 об 11.00: Круглий стіл, присвячений Всеукраїнському тижню права. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 15.00: «Лине до нас гомін століть…» (Гетьман Данило Апостол - 365 років з дня народження). Історична експедиція. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)
15.12 о 16.00: «Найсмачніші книги року». Бібліо-кафе. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.12 о 14.00: «Зимова круговерть». Зимова вікторина. Філія №6 (Степова, 66)

Архіви