Просмотров:319

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначається  щороку 21 лютого, бібліотека №28  пропонує переглянути  тематичний книжковий розвал «Минуще все, лише книга й слово не мине».

Завідувач бібліотекою №28 Інна Логвін ознайомила відвідувачів бібліотеки з чарівним пером сучасних письменників. Вона розповіла присутнім на лекції жінкам,  що кожна мати є носієм рідної мови і з  неї починається любов до слова.  Що привчати читати дитину треба з малечку тільки тоді у неї й виховається любов до рідного слова.

У бібліотеці зібрані книги різних літературних жанрів. Це розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, публіцистичних статей у періодиці, які присвячені рідній мові. Читачі мають можливість ознайомитися із вибраними працями Василя Грещука „Студії з українського мовознавства”, Миколи Лесюка „Доля моєї мови”, Віталія Кононенка „Українська мова: традиції та сучасність”, Марії Зьомковської „Мова моїх батьків” тощо.

Увагу приверне й добірка поетичних творів, що утверджують рідну мову як творця духовного відродження української нації. Серед них книги „Дорогами життя: сакральне і земне” Любові Шевчук, „Безцінний скарб” Дмитра Білоуса, „Не опускаючи очей…Вибране” Вадима Крищенка, „Чи Україні ти син?” Василя Василашка, „Поезії” Олеся Лупія. На стендах виставки також можна знайти багато афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко
Facebook
Instagram
YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького
Facebook
YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського
Facebook
Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”
Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко
Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського
Facebook Золотая роза

Бібліотека №3
Facebook
Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко
Facebook

Бібліотека №13
Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова
Facebook

Бібліотека №25
Facebook

Бібліотека №28
Facebook

Бібліотека №29
Facebook
Instagram

Бібліотека №30
Facebook

Бібліотека №32
Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова
Facebook

Бібліотека №35
Facebook

Бібліотека №42
Facebook
YouTube

Бібліотека №44
YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара
YouTube

Архіви