Просмотров:118

20 листопада, до Всесвітнього дня дитини, бібліотека №28 провела віртуальну подорож та повчальну лекцію. Метою заходу є вивчення стандартів для захисту дітей від зневаги.

Лектором був  психолог-консультант Сергій Рощупкін, який розповів присутнім батькам, що з правового аспекту є найголовніше при вихованні дитини. Сергій доніс до присутніх, що в наш час беруться до уваги різні культурні, політичні та економічні особливості. І дитину повинні виховувати батьки, згідно з нормами, які викладенні у нормативних документах. На першому плані в цьому документі стоять інтереси самої дитини.

Сергій Рощупкін ще раз нагадав  присутнім мамам про забезпечення: права володіти певними речами, отримувати певні послуги та мати доступ до того й того (мова йде про ім’я та громадянство, медичний догляд, освіту, відпочинок та ігри, опікування інвалідами та сиротами).

Розповів про захист: що кожна дитина має бути захищена від дій, що завдають шкоди  дитині. (наприклад, від розлучення з батьками, залучення до воєнних дій, комерційної чи сексуальної експлуатації, фізичного чи психічного знущання).

Сергій акцентував на лекції, що права кожної людини закінчуються там, де починаються права іншої, і кожна людина повинна поважати права іншої людини.

Філія №28  роздала всім  присутнім підготовленні пам’ятки про права дитини. Фондом бібліотеки розкриті актуальні книжкові виставки та тематичні викладки, які з цікавістю переглядають користувачі бібліотеки.

Це: «Права держави та захист громадян», «Держава. Сім’я. Діти.» «Живи по закону, знай свої права».  Цікавлять користувачів бібліотеки, такі періодичні видання, як «Голос України», «Урядовий кур’єр», на сторінках яких друкуються цікаві статті, юридичні консультації та поради. Для читачів виділено такі важливі рубрики, як: «Закони України», «Права людини», «Охорона прав дитини у світі та Україні», «Сучасний стан проблем усиновлення в Україні», «Нове в законодавстві про працю», «Сімейний кодекс: основні аспекти та зміни». Теми запитів від користувачів стають темою для підготовки  лекцій, та виставок що періодично виставляються у бібліотеці.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы