Просмотров:36

20 листопада, до Всесвітнього дня дитини, бібліотека №28 провела віртуальну подорож та повчальну лекцію. Метою заходу є вивчення стандартів для захисту дітей від зневаги.

Лектором був  психолог-консультант Сергій Рощупкін, який розповів присутнім батькам, що з правового аспекту є найголовніше при вихованні дитини. Сергій доніс до присутніх, що в наш час беруться до уваги різні культурні, політичні та економічні особливості. І дитину повинні виховувати батьки, згідно з нормами, які викладенні у нормативних документах. На першому плані в цьому документі стоять інтереси самої дитини.

Сергій Рощупкін ще раз нагадав  присутнім мамам про забезпечення: права володіти певними речами, отримувати певні послуги та мати доступ до того й того (мова йде про ім’я та громадянство, медичний догляд, освіту, відпочинок та ігри, опікування інвалідами та сиротами).

Розповів про захист: що кожна дитина має бути захищена від дій, що завдають шкоди  дитині. (наприклад, від розлучення з батьками, залучення до воєнних дій, комерційної чи сексуальної експлуатації, фізичного чи психічного знущання).

Сергій акцентував на лекції, що права кожної людини закінчуються там, де починаються права іншої, і кожна людина повинна поважати права іншої людини.

Філія №28  роздала всім  присутнім підготовленні пам’ятки про права дитини. Фондом бібліотеки розкриті актуальні книжкові виставки та тематичні викладки, які з цікавістю переглядають користувачі бібліотеки.

Це: «Права держави та захист громадян», «Держава. Сім’я. Діти.» «Живи по закону, знай свої права».  Цікавлять користувачів бібліотеки, такі періодичні видання, як «Голос України», «Урядовий кур’єр», на сторінках яких друкуються цікаві статті, юридичні консультації та поради. Для читачів виділено такі важливі рубрики, як: «Закони України», «Права людини», «Охорона прав дитини у світі та Україні», «Сучасний стан проблем усиновлення в Україні», «Нове в законодавстві про працю», «Сімейний кодекс: основні аспекти та зміни». Теми запитів від користувачів стають темою для підготовки  лекцій, та виставок що періодично виставляються у бібліотеці.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы