Просмотров:48

16 жовтня в бібліотеці №7 ім. І.П. Гайдаенко читачам був запропонований історичний репортаж до дня Українського козацтва.

Бібліотекар читальної зали Наталя Ткаченко оформила книжкову виставку «Козацькому роду нема переводу», і познайомила читачів з книгами про історію Українського козацтва. Вона представила книги з виставки Дмитра Яворницького «Історія запорозьких козаків». Разом з автором читач цієї книги здійснить захоплюючу подорож у минуле, зазирне по той бік історичних таємниць, торкнеться загадок, скарбів які ховає українська земля.

  • У книжці відомого історика Олени Опанович зібрано надзвичайно цікаві маловідомі матеріали з історії запорозького лицарства.
  • У книзі «Козацтво на півдні України. Кінець ХVIII — XIX ст.», републіковані та видані нові документи.
  • Автор Олена Бучинська розповідає про створення та існування Дунайського козацького війська.
  • У наукових нарисах «Одеса козацька» розповідається про історію Українського козацтва у Хаджибеї та Одесі протягом ХVІ-ХХ століть.

Маловідомі українські драматичні твори ХІХ ст., у яких так яскраво, незвичайно зображено буття українського народу. Унікальне видання «Козацьки вожді України» автора Богдана Сушинського розповідає про історію України в образах її вождів та полководців ХV-ХІХ ст.

Мета заходу — нагадати читачам про значний внесок українського козацтва в історичний шлях до самостійності та незалежності країни.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

16.11 о 13.00: «Ми різні, але ми - рівні». Iнтерактивна лекція до Всесвітнього Дня толерантності. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
16.11 о 13.00: «Пам’ять - нескінчена книга». Огляд-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
16.11 о 14.00: «Людина починається з добра» (16 листопада – День толерантності). Година-міркування. Філія №30 (вул. Кримська, 58)
16.11 о 10.00: «Пізнай себе». Міжнародний день толерантності. Психологічний тренінг. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
16.11 о 12.00: «Всі ми різні, але рівнi». Година спілкування (До Дня толерантності). Філія №47 (Люстдорфська дорога, 146/1)
18.11 о 16.00: «100 запитань за Одесу» (65 років з дня народження краєзнавця Олега Губаря). Вікторина. Філія № 16 (вул. Новосельського, 69/71)

Архивы