Просмотров:31

1 грудня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького пройшло відкриття фотовиставки «Особливі», присвяченої тваринам з інвалідністю.

Основне направлення бібліотеки – це екологічна просвіта та виховання і вже багато років колектив бібліотеки активно працює та доводить до відома суспільства про екологічний стан навколишнього середовища. Вже не один рік в бібліотеці ім. Е. Багрицького ведеться активна співпраця з волонтерськими організаціями  екологічного напрямку. Цей напрям в роботі має за мету інформувати суспільство про становище, в якому знаходяться безпритульні та беззахисні тварини  і показати шляхи вирішення цієї проблеми.

Волонтери Юлія Ігнатенко, Катерина Бродська, Марина Кучеренко і багато зацікавлених долею тварин та небайдужих жителів Одеси відкрили фотовиставку «Особливі» в бібліотеці ім. Е. Багрицького. Організатори розповіли про свою нелегку та таку необхідну справу. Поділилися історіями порятунку багатьох тварин та розповіли, як правильно доглядати за хворими підопічними, які потрапили в біду від байдужості і безвідповідальності людини. А також розказали про правила першої допомоги знайденим тваринам.

Дуже приємно, що ця проблема зацікавила багатьох людей і широко висвітлювалась в масмедіа. Інформаційна підтримка надана телеканалами: Глас, 1-й Городской, Град, 7й телеканал, UA ПЕРШИЙ (Суспільне телебачення), а також багатьма друкованими та інтернет виданнями.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы