Просмотров:148

1 грудня в бібліотеці №1 ім. Е. Багрицького пройшло відкриття фотовиставки «Особливі», присвяченої тваринам з інвалідністю.

Основне направлення бібліотеки – це екологічна просвіта та виховання і вже багато років колектив бібліотеки активно працює та доводить до відома суспільства про екологічний стан навколишнього середовища. Вже не один рік в бібліотеці ім. Е. Багрицького ведеться активна співпраця з волонтерськими організаціями  екологічного напрямку. Цей напрям в роботі має за мету інформувати суспільство про становище, в якому знаходяться безпритульні та беззахисні тварини  і показати шляхи вирішення цієї проблеми.

Волонтери Юлія Ігнатенко, Катерина Бродська, Марина Кучеренко і багато зацікавлених долею тварин та небайдужих жителів Одеси відкрили фотовиставку «Особливі» в бібліотеці ім. Е. Багрицького. Організатори розповіли про свою нелегку та таку необхідну справу. Поділилися історіями порятунку багатьох тварин та розповіли, як правильно доглядати за хворими підопічними, які потрапили в біду від байдужості і безвідповідальності людини. А також розказали про правила першої допомоги знайденим тваринам.

Дуже приємно, що ця проблема зацікавила багатьох людей і широко висвітлювалась в масмедіа. Інформаційна підтримка надана телеканалами: Глас, 1-й Городской, Град, 7й телеканал, UA ПЕРШИЙ (Суспільне телебачення), а також багатьма друкованими та інтернет виданнями.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы