Просмотров:322

20 січня в Золотій залі Одеського літературного музею відбувся концерт “Від Миколая до Хрещення” присвячений Дню Соборності України. Організатор святкової події – Лариса Козловська. В заході активну участь приймали співробітники бібліотеки №1ім. Едуарда Багрицького.

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР. Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік (1919), у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу. В сучасній Україні, на державному рівні, вперше відзначався цей день вже у 1999 році після відповідного указу президента країни Леоніда Кучми. Хоч свято досить молоде, але ж насправді у цьому році відбулася вже 20-та річниця, а якщо рахувати з першого офіційного об’єднання, то 100 років.

Святковий концерт відбувся за участю зразкових хорових колективів “Соловейко” і “Тоніка”, зразкового фольклорного ансамблю “Цветень”, хору “Польське Квяти”, козацького народного хору “Козацьке коло” (керівник Лариса Козловська), вокального ансамблю “Солов’ята”, творчого колективу ОЦДТЮТ “Моряна”, заслуженого працівника культури України, професора Євгена Лукашова, солістів – лауреатів міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, юних талановитих виконавців. У концерті прозвучали твори автора і композитора Лариси Козловської.

Присутні в залі поринули у світ теплої і чарівної атмосфери незвичайного і дивовижного світу колядок, щедрівок, зимових і новорічних пісень.

Лариса Козловська зробила значний особистий внесок у створення програм і проведення заходів, що популяризують вітчизняну культуру і літературу.   Тому директор «КУ ЦБС для дорослих» Наталя Дмитрівна Кликова  нагородила Ларису Олексіївну Козловську почесною грамотою за багаторічну творчу співпрацю з бібліотеками міста, вагомий внесок в культурно – просвітницьку діяльність міста Одеси.

Похожие записи:


Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

17.01 о 15.00: «Хай Різдво іде. Злагоду в дім несе». Різдвяні посиденьки, година доброго настрою. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
17.01 о 12.00: «Майстер «тваринного» портрета». Гучні читання. (До дня народження Д. Даррелла). Філія № 3 (вул. Городська, 40а)
17.01 о 10.30: «Наш сучасник: автор та виконавець І.Ніколаєв». Година популярної музики. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
19.01 о 12.00: «Пригоди казкової валізи». Подорож літературним диліжансом в Країну зимових книг. Філія № 28 (пр. Гагаріна, 16/3)

Архіви