Просмотров:240

20 січня в Золотій залі Одеського літературного музею відбувся концерт «Від Миколая до Хрещення» присвячений Дню Соборності України. Організатор святкової події – Лариса Козловська. В заході активну участь приймали співробітники бібліотеки №1ім. Едуарда Багрицького.

22 січня українці щорічно святкують День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР. Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік (1919), у той же день, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу. В сучасній Україні, на державному рівні, вперше відзначався цей день вже у 1999 році після відповідного указу президента країни Леоніда Кучми. Хоч свято досить молоде, але ж насправді у цьому році відбулася вже 20-та річниця, а якщо рахувати з першого офіційного об’єднання, то 100 років.

Святковий концерт відбувся за участю зразкових хорових колективів «Соловейко» і «Тоніка», зразкового фольклорного ансамблю «Цветень», хору «Польське Квяти», козацького народного хору «Козацьке коло» (керівник Лариса Козловська), вокального ансамблю «Солов’ята», творчого колективу ОЦДТЮТ «Моряна», заслуженого працівника культури України, професора Євгена Лукашова, солістів — лауреатів міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, юних талановитих виконавців. У концерті прозвучали твори автора і композитора Лариси Козловської.

Присутні в залі поринули у світ теплої і чарівної атмосфери незвичайного і дивовижного світу колядок, щедрівок, зимових і новорічних пісень.

Лариса Козловська зробила значний особистий внесок у створення програм і проведення заходів, що популяризують вітчизняну культуру і літературу.   Тому директор «КУ ЦБС для дорослих» Наталя Дмитрівна Кликова  нагородила Ларису Олексіївну Козловську почесною грамотою за багаторічну творчу співпрацю з бібліотеками міста, вагомий внесок в культурно – просвітницьку діяльність міста Одеси.

Похожие записи:


Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви