Просмотров:30

20 листопада співробітники Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка провели міський літопис «З любов`ю до Одеси» для курсантів ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цей захід з циклу «Подорож героїчними сторінками минулого» познайомив юнаків з героями, якими пишається наше місто і які увічнені в назвах його вулиць і площ.

Документальна хроніка, уривки з віршів, архівні матеріали, відомі поетичні та музичні композиції створили атмосферу полум`яних років минулого сторіччя. Завідуюча сектором менеджменту та маркетингу Ірина Серебреннікова навела приклади доленосних для нашої країни  подій, які були здійснені героями розповіді. Окремі факти їх біографій створювали майже чарівний ореол навколо них, адже їх рішення за значенням і наслідками іноді були за межею реальності. Хто ці люди — Маршали Перемоги, командуючі дивізій і полків, наші співвітчизники та земляки.

Підводячи підсумки, методист Наталя Бутт закликала майбутніх захисників Батьківщини бути гідними пам`яті героїв минулого, добре вчитися і своїми вчинками доводити свою дорослість і відповідальність.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы