Просмотров:83

20 листопада співробітники Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка провели міський літопис «З любов`ю до Одеси» для курсантів ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цей захід з циклу «Подорож героїчними сторінками минулого» познайомив юнаків з героями, якими пишається наше місто і які увічнені в назвах його вулиць і площ.

Документальна хроніка, уривки з віршів, архівні матеріали, відомі поетичні та музичні композиції створили атмосферу полум`яних років минулого сторіччя. Завідуюча сектором менеджменту та маркетингу Ірина Серебреннікова навела приклади доленосних для нашої країни  подій, які були здійснені героями розповіді. Окремі факти їх біографій створювали майже чарівний ореол навколо них, адже їх рішення за значенням і наслідками іноді були за межею реальності. Хто ці люди — Маршали Перемоги, командуючі дивізій і полків, наші співвітчизники та земляки.

Підводячи підсумки, методист Наталя Бутт закликала майбутніх захисників Батьківщини бути гідними пам`яті героїв минулого, добре вчитися і своїми вчинками доводити свою дорослість і відповідальність.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы