Просмотров:180

20 листопада співробітники Центральної міської бібліотеки ім. І. Франка провели міський літопис «З любов`ю до Одеси» для курсантів ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Цей захід з циклу «Подорож героїчними сторінками минулого» познайомив юнаків з героями, якими пишається наше місто і які увічнені в назвах його вулиць і площ.

Документальна хроніка, уривки з віршів, архівні матеріали, відомі поетичні та музичні композиції створили атмосферу полум`яних років минулого сторіччя. Завідуюча сектором менеджменту та маркетингу Ірина Серебреннікова навела приклади доленосних для нашої країни  подій, які були здійснені героями розповіді. Окремі факти їх біографій створювали майже чарівний ореол навколо них, адже їх рішення за значенням і наслідками іноді були за межею реальності. Хто ці люди — Маршали Перемоги, командуючі дивізій і полків, наші співвітчизники та земляки.

Підводячи підсумки, методист Наталя Бутт закликала майбутніх захисників Батьківщини бути гідними пам`яті героїв минулого, добре вчитися і своїми вчинками доводити свою дорослість і відповідальність.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви