Просмотров:408

8-marta-27 березня у бібліотеці №25 відбулась відеогодина «Одеський ілюзіон: жінки в кіно». Захiд був приурочений до Міжнародного дня 8 березня. Його мета полягала в тому, щоб розширити пізнання дітей про видатних жінок-актрис в історії вітчизняного та зарубіжного кінематографу.

Зі вступним словом виступила бібліотекар Тетяна Мельниченко. Вона розповіла про видатних жінок у кіноіндустрії та історію розвитку кінематографу. Виступ був присвячений ролі жінки у кіно та її нелегкій долі у світі мистецтва (сумісництво мистецтва, сім’ї, материнства).

Безумовним прикладом такой жінки в українській кіноіндустрії є Ольга Сумська. Її життєвий шлях ще з малечку був визначений, адже народилася вона в театральній сім’ї. В цій жінці гармонично поєднуються витонченість, аристократизм і натхненна праця на ниві мистецтва. Величезний талант актриси, втілений у багатьох кіностричках; попри це вона залишається люблячою матір’ю своїх доньок Антоніни та Ганни, берегинею домашнього вогнища та коханою дружиною. До уваги слухачів була представлена підбірка кіножурналів за участю актриси.

У ході вiдеогодини Інна Смірнова здійснила віртуальну подорож Одеською кіностудією, протягом якої, діти ознайомились з історією найстарішої кіностудії України.  Під час заходу учнiв ознайомили із видатними жінками кіно, зокрема, з унікальною постаттю Віри Холодної.

Діти отримали можливість через мультимедійні засоби побачити окремі фрагменти фільмів за участю культових жінок-актрис. Підсумовуючи захід, учні отримали можливість познайомитись з презентацією виставки книг, журналів, присвячених ролі жінки у кіномистецтві.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви