Просмотров:250

4 червня в бібліотеці № 30 для вихованців шкільного табору ЗОШ № 14  пройшов екологічний бумеранг «В гармонії з природою», присвячений Всесвітньому дню довкілля.

Завідуюча бібліотекою Ірина Нерубащенко провела екскурсію по бібліотеці. Вона показала присутнім, як орієнтуватися в цьому різноманітному книжковому світі, познайомила з абонементом і читальним залом  та розповіла про найцікавіші книжкові виставки та заходи, які проводить бібліотека.

Потім Ірина Нерубащенко розповіла дітям, що у Всесвітній день навколишнього середовища постійно проводяться такі барвисті видовища, як паради велосипедистів, вуличні мітинги, «зелені» концерти, посадка дерев, конкурси творів і плакатів у школах, кампанії з регенерації відходів і прибирання території, акції, спрямовані на боротьбу зі злочинами проти дикої природи та інші заходи.

Завідуюча бібліотекою пояснила дітлахам про визначення поняття «екологічний бумеранг»,  яке все частіше вживається останнім часом. А потім познайомила їх з книжковою виставкою «Чарівний світ природи». На виставці представлені книжкові видання, що розкривають світ біологічного різноманіття флори і фауни нашої планети.

В ході заходу відвідувачі з цікавістю взяли участь в екологічній вікторині, в якій  відповідали на запитання щодо екологічних проблем навколишнього середовища. Діти вірно називали усі негативні, небезпечні явища, що виникають у навколишньому середовищі внаслідок бездумної, варварської господарської діяльності людини.

Ведуча заходу та присутні обсудили також головні екологічні проблеми, серед яких спалення сміття, знищення лісосмуг, проблеми з питною водою та інші.

По завершенні екологічного бумерангу Ірина Нерубащенко зазначила важливість бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.  А вихованці шкільного табору усвідомили, що людина – частина природи, адже природа є першоосновою існування людини і екологія природи дає розвиток всіх потенційних можливостей організму до життя без хвороб.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви