Просмотров:116

29-31 березня в рамках міського проекту «Благословенне місто талановитих людей» в бібліотеці №1 імені Едуарда Багрицького відбувся ряд заходів присвячених розвитку особистості, під керівництвом президента ГО «Музика Землі» — Світлани Кругловської.

Складний процес, в якому відбувається розвиток особистості. Постійно змінюються вимоги та якість життя, рівні розвитку. Життя без постійного самовдосконалення, вивчення нових тенденцій – це крок назад.  Кожна людина в процесі розвитку намагається  сформувати свої власні, особливі ціннісні орієнтації, мотиви своєї поведінки для того, щоб йти по життю легко та впевнено. Особистість – надзвичайно особлива якість людини, яка весь час купується, змінюється та вдосконалюється за життя людини. Чинники котрі впливають на напрямок розвитку людини —  різноманітні.

Мета заходів, які пройшли в бібліотеці – це сприяння розвитку набутих за певний період знань та вмінь,  пошук раціональних рішень для  гармонійного вдосконалення особистісних якостей.  Програма була насиченою.   Серед учасників – провідні та відомі психологи, викладачі, практики-педагоги нашого міста. Програма заходу була настільки цікавою та актуальною, що в ньому прийняли участь фахівці та всі зацікавлені не тільки з нашого міста, а й з інших регіонів України.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

25.06 о 14.30: «Веде життєпис Україна від давніх українських міст». Кінострічка. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
26.06 о 14.00: Славетні у віках: літературне караоке, присвячене О. Пушкіну, А. Ахматовій та І.Бабелю. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
26.06 об 11.30: «Итак, я жил тогда в Одессе».
Пушкін в Одесі. Відео-інформація. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.06 об 11.30: «Бандитська Одеса» у викладі
Файтельберга-Бланка В.Р. Подання автора. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
01.07 об 11.00: «Архітектурні шедеври Одеси». Віртуальна екскурсія. До Дня архітектури України. Філія №32 (Академічна, 5а)
02.07 о 12.00: «Найкращі пам’ятки Одеси». Виставка-екскурсія. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архіви