22 серпня об 11.00 в Центральній міській бібліотеці ім. Івана Франка пройде Фестиваль талантів.

На фестивалі прозвучать українські народні пісні, пісні українських авторів, вірші, присвячені Україні і нашому рідному місту, танцювальні номери.

Серед гостей фестивалю будуть: Козацький хор, під керівництвом Лариси Козловської, лауреат міжнародного літературного конкурсу ім. Роберта Вебера, дипломант муніципального літературного конкурсу ім. К.Паустовського Гаррі Овсійович Перельдкі, лауреат премії Паустовського Володимир Назарук та інші . Будуть представлені ​​виставки виробів народної творчості, фотовиставка «Вікі любить пам’ятки», українські національні страви.

На фестиваль запрошуються всі бажаючі.

Адреса: Одеса, Книжковий пров., 1

 

Просмотров:319

Фотографія – це особливий вид мистецтва, який постійно розвивається, удосконалюється, змінює форми, стилі. Особливою і надзвичайно конкурентною стає робота фотографа тому, що  майже кожна людина не тільки бажає, а й має умови для того, щоб зробити якісне  фото і голосно заявити про це. Але справжніх і талановитих митців  ніколи не зупиняють труднощі.

17 серпня в бібліотеці №1 iм. Е.Багрицького  в теплій і дружній атмосфері членам київського фотоклубу «9×12»  вдалося    перенести слухачів в чудовий світ мистецтва і стати, хоча б  віртуально, частиною професійних буднів фотомайстрів.  Андрій Чекановський і Володимир Циба розповіли про захоплення, яке стало справою життя; проекти, які відкрили нові грані та горизонти; республіку, яка захопила природою, історичним надбанням, культурою. Багато цікавого історій почули в цей день гості бібліотеки. І все через призму фотографії.

Також обмінялися досвідом митці одеської фотогрупи «Город»: Олег Куцький, Ігор Єрошкін, Ірина Богомоленко і Олег Недвіга та інші.

Такі зустрічі надихають на нові спільні проекти, відкриття. Продовженням  плідної бесіди стала презентація в бібліотеці ім. Е. Багрицького фотовиставки « Знайомтесь – Литва».

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

20.08 о 13.00: «Читати означає існувати!». Флешбук. Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
21.08 о 14.00: «Єдина! Вільна! Неподільна!». Тематичний огляд. До дня Незалежності України. Філія №6 (Степова, 66)
21.08 о 16.00: «Краса і велич символів державних». Ретропогляд. (День Державного Прапора). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
22.08 об 11.00: «З Україною в серці». Фестіваль талантів до Дня Незалежності України. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
27.08 о 10.00: «Іван Франко-великий син великого народу». Виставка-біографія. До дня народження Івана Франко, українського поета та письменника. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)

Архіви