Просмотров:131

5 лютого в бібліотеці №32 пройшов вечір-реквієм «Цар Давид». Вiн був присвячений пам’яті геніальному одеському музиканту Давиду Ойстраху: скрипалю, диригенту, педагогу.

Захід був ініційований і проведений заслуженим працівником культури України Анною Львівною Розен, яка є провідним лектором музикознавцем Одеської обласної філармонії. Вона розповіла про феномен  таланту Давида Ойстраха. Його виконання відрізнялося віртуозним володінням інструментом, технічною майстерністю, яскравим і теплим звучанням інструмента. Неодноразово Ойстрах виступав як диригент. У його репертуар входили класичні та романтичні твори, витвори сучасних авторів. На вечорі звучали  музичні записи, які створили особливу ауру  затишку й вишуканості.

Екскурсовод Валентина Григорівна Байрам-Галі повідала біографічні відомості всесвітньовідомого одеського скрипаля. Розповiла, як сучасники увіковічнили  його пам’ять.

Вечір-реквієм відвідали учениці  ОВПТУ сфери послуг ОНЮА групи №32 (майстер виробничого навчання Олена Шмиголь), клуб «Теплий дім» та читачі бiблiотеки.

Захід справив сильне враження на присутніх. Після завершення глядача,  потрібна  була невелика пауза, аби хоч трохи відійти від того шквалу емоцій, який пролетів залом. На згадку про зустріч учасники  зробили спільне фото.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

25.06 о 14.30: «Веде життєпис Україна від давніх українських міст». Кінострічка. Філія №2 (вул. Градоначальницька, 9)
26.06 о 14.00: Славетні у віках: літературне караоке, присвячене О. Пушкіну, А. Ахматовій та І.Бабелю. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
26.06 об 11.30: «Итак, я жил тогда в Одессе».
Пушкін в Одесі. Відео-інформація. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
27.06 об 11.30: «Бандитська Одеса» у викладі
Файтельберга-Бланка В.Р. Подання автора. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
01.07 об 11.00: «Архітектурні шедеври Одеси». Віртуальна екскурсія. До Дня архітектури України. Філія №32 (Академічна, 5а)
02.07 о 12.00: «Найкращі пам’ятки Одеси». Виставка-екскурсія. Філія №30 (вул. Кримська, 58)

Архіви