Просмотров:130

22 грудня в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького в рамках проекту «Екологічна просвіта» пройшла звітна зустріч «Клубу поціновувачів каміння». За рік в межах клубу проходило навчання, відбувалися зміни та трансформації, переосмислення. На протязі року здійснювалася основна мета проекту — покращити, вдосконалити і гідно реалізувати  набуті і усвідомлені знання у відвідувачів клубу. Важливість цих  зустрічей довели учасники своїми досягненнями. Вони неодноразово цього року привозили дипломи з фестивалів за фахом.

Відкрила засідання Світлана Кругловська. В доповіді про  виконану роботу вона підкреслила основні напрямки роботи, здобутки та  важливі моменти над якими важливо ще працювати, подякувала всім за співпрацю. Також присутні обговорили і основні теми майбутніх заходів. Світлана також принесла і подарувала всім присутнім передноворічні поради від  чарівної Феї Каміння. Астролог Анастасія Лаврентьєва поділися своїми дослідженнями на наступний рік,  корисними для присутніх.

Була детально розглянута тема «Загадки тектитів».  Тектити — це розплавлені шматочки темно-зеленого, зеленого, жовтого, іноді чорного чи коричневого скла різноманітної форми розміром до декількох сантиметрів, невстановленого походження. Знайдено тектити на всіх континентах. Одна з найпоширеніших гіпотез полягає в тому, що тектити — уламки скла метеоритного походження (тобто сформовані при ударі великих метеоритів об поверхню Землі).

Про види   тектитів, їх особливості  розповіла куратор клубу,  Світлана Кругловська. Про походження тектитів, метеорити, видозміни земної поверхні та багато взаємопов’язаних з тектитами цікавих фактів пояснив геолог Юрій Румянцев.

Зустріч була інформаційно насиченою, емоційно теплою і доброю, наповненою чарівництвом.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы