Просмотров:51

10 листопада в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького відбулося засідання жіночого клубу «Допитливі та цікаві».  Олександра Кец, куратор зустрічі,  розпочала  з розмови про загальне і у кожного своє, а саме ЩАСТЯ, і закликала присутніх у залі прислухатися до інтуїції, розібратися в собі, щоб забезпечити  дітям міцну емоційну основу, з якою можна прожити щасливе і радісне життя.

Щастя – природний і бажаний стан кожної людини; в більшості випадків особистість втрачає  благополуччя тільки через непорозуміння своїх справжніх потреб та через невірний підхід до виховання дітей.

Тетяна Носкачова розповіла присутнім про характерників та познайомила з деякими елементами козацьких методик. Гештальт-терапевт познайомила з  козацькими вправами, якими кожен може користуватися у повсякденному житті для того, щоб організувати  вміння балансувати, стримуватися,  послідовно мислити  та діяти гармонійно з собою та оточуючим світом.

Поділилася своїми  дослідженнями з теми  «Мистецтво виховання – на все свій час. Дайте дітям час» Наталя Гречана. Вона провела паралелі між дитиною та її світосприйняттям і вже дорослою людиною, розповіла про  можливі неприємні наслідки виховання, які можуть відобразитись на здоров’ї. Також присутні в залі обговорили принципи вальдорфського виховання, які зараз є затребуваними, навіть у Африці. Основні тези вальдорфського виховання – це свобода навчання, виховання та творчості, а також  екологія і культ здоров’я.

Клуб «Цікаві та допитливі» вже вкотре доводить:  «Ти можеш знати все, що завгодно, але поки ти не довів це на практиці, ти не знаєш нічого» (Джонатан Лівінгстон). Досконалість не має меж.

Анонс: відкриття літературно-музичної вітальні

Шановні читачі!

Запрошуємо вас на відкриття літературно-музичної вітальні, яке відбудеться 16 грудня о 14:00 в бібліотеці-філії № 30.

Почесними гостями цього заходу будуть організатори літературно-музичної вітальні при Південно-українському педагогічному університеті, творчий колектив «Одеські зірки» під керівництвом композитора, поета-пісняра, лауреата міжнародних конкурсів Віолетти Медведєвої, члени Національної спілки журналістів України, члени Міжрегіональної спілки письменників України.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

14.12 о 14.00: «Поляки і Одеса». Краєзнавче знайомство. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
14.12 о 10.00: «І знову дзвенить Чорнобильський дзвін». Хвилина пам’яті. Філія № 35 (Космонавтів, 23/1)
15.12 о 16.00: «Такі різні книжки». Бібліоконтраст
(книга: шок, сенсація, релакс, драйв, еліт). Філія №33 (Французький бульвар, 22)
17.12 о 14.00: «Ярмарок українських звичаїв». Літературно-музичне свято. Філія №6 (Степова, 66)

Архивы