Просмотров:142

10 листопада в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького відбулося засідання жіночого клубу «Допитливі та цікаві».  Олександра Кец, куратор зустрічі,  розпочала  з розмови про загальне і у кожного своє, а саме ЩАСТЯ, і закликала присутніх у залі прислухатися до інтуїції, розібратися в собі, щоб забезпечити  дітям міцну емоційну основу, з якою можна прожити щасливе і радісне життя.

Щастя – природний і бажаний стан кожної людини; в більшості випадків особистість втрачає  благополуччя тільки через непорозуміння своїх справжніх потреб та через невірний підхід до виховання дітей.

Тетяна Носкачова розповіла присутнім про характерників та познайомила з деякими елементами козацьких методик. Гештальт-терапевт познайомила з  козацькими вправами, якими кожен може користуватися у повсякденному житті для того, щоб організувати  вміння балансувати, стримуватися,  послідовно мислити  та діяти гармонійно з собою та оточуючим світом.

Поділилася своїми  дослідженнями з теми  «Мистецтво виховання – на все свій час. Дайте дітям час» Наталя Гречана. Вона провела паралелі між дитиною та її світосприйняттям і вже дорослою людиною, розповіла про  можливі неприємні наслідки виховання, які можуть відобразитись на здоров’ї. Також присутні в залі обговорили принципи вальдорфського виховання, які зараз є затребуваними, навіть у Африці. Основні тези вальдорфського виховання – це свобода навчання, виховання та творчості, а також  екологія і культ здоров’я.

Клуб «Цікаві та допитливі» вже вкотре доводить:  «Ти можеш знати все, що завгодно, але поки ти не довів це на практиці, ти не знаєш нічого» (Джонатан Лівінгстон). Досконалість не має меж.

Анонсы библиотечных мероприятий в ЦБС г. Одессы

23.03 о 13.00: «Моя улюблена поезія». Поетична година. Філія № 13 (вул. Геллера, 43)
23.03 об 11.00: «Мир поэзии дивный». Поетична година. Філія №34 (сел. Шевченко-3, вул. Перемоги, 26)

Архивы