Просмотров:407

10 листопада в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького відбулося засідання жіночого клубу «Допитливі та цікаві».  Олександра Кец, куратор зустрічі,  розпочала  з розмови про загальне і у кожного своє, а саме ЩАСТЯ, і закликала присутніх у залі прислухатися до інтуїції, розібратися в собі, щоб забезпечити  дітям міцну емоційну основу, з якою можна прожити щасливе і радісне життя.

Щастя – природний і бажаний стан кожної людини; в більшості випадків особистість втрачає  благополуччя тільки через непорозуміння своїх справжніх потреб та через невірний підхід до виховання дітей.

Тетяна Носкачова розповіла присутнім про характерників та познайомила з деякими елементами козацьких методик. Гештальт-терапевт познайомила з  козацькими вправами, якими кожен може користуватися у повсякденному житті для того, щоб організувати  вміння балансувати, стримуватися,  послідовно мислити  та діяти гармонійно з собою та оточуючим світом.

Поділилася своїми  дослідженнями з теми  «Мистецтво виховання – на все свій час. Дайте дітям час” Наталя Гречана. Вона провела паралелі між дитиною та її світосприйняттям і вже дорослою людиною, розповіла про  можливі неприємні наслідки виховання, які можуть відобразитись на здоров’ї. Також присутні в залі обговорили принципи вальдорфського виховання, які зараз є затребуваними, навіть у Африці. Основні тези вальдорфського виховання – це свобода навчання, виховання та творчості, а також  екологія і культ здоров’я.

Клуб «Цікаві та допитливі» вже вкотре доводить:  «Ти можеш знати все, що завгодно, але поки ти не довів це на практиці, ти не знаєш нічого» (Джонатан Лівінгстон). Досконалість не має меж.

Наші соціальні мережі

YouTube ЦБС для дорослих

ЦМБ ім. І. Я. Франко

Facebook

Instagram

YouTube

Бібліотека №1 ім. Е. Г. Багрицького

Facebook

YouTube

Бібліотека №2 ім. К. Г. Паустовського

Facebook

Facebook Кают-компанія “Морська бібліотека”

Facebook Письменники-мариністи Одеської Обласної організації ім. І. П. Гайдаєнко

Facebook Лауреати літературної премії ім. К. Г. Паустовського

Facebook Золотая роза

Бібліотека №3

Facebook

Бібліотека №6

Facebook

Бібліотека №7 ім. І. П. Гайдаенко

Facebook

Бібліотека №16 ім. М. Ю. Лермонтова

Facebook

Бібліотека №25

Facebook

Бібліотека №28

Facebook

Бібліотека №29

Instagram

Бібліотека №30

Facebook

Бібліотека №32

Facebook

Бібліотека №33 ім. Ю. С. Трусова

Facebook

Бібліотека №35

Facebook

Бібліотека №42

Facebook

YouTube

Бібліотека №44

YouTube

Бібліотека №47 ім. О Гончара

YouTube

Архіви