Просмотров:277

10 листопада в бібліотеці №1 ім. Едуарда Багрицького відбулося засідання жіночого клубу «Допитливі та цікаві».  Олександра Кец, куратор зустрічі,  розпочала  з розмови про загальне і у кожного своє, а саме ЩАСТЯ, і закликала присутніх у залі прислухатися до інтуїції, розібратися в собі, щоб забезпечити  дітям міцну емоційну основу, з якою можна прожити щасливе і радісне життя.

Щастя – природний і бажаний стан кожної людини; в більшості випадків особистість втрачає  благополуччя тільки через непорозуміння своїх справжніх потреб та через невірний підхід до виховання дітей.

Тетяна Носкачова розповіла присутнім про характерників та познайомила з деякими елементами козацьких методик. Гештальт-терапевт познайомила з  козацькими вправами, якими кожен може користуватися у повсякденному житті для того, щоб організувати  вміння балансувати, стримуватися,  послідовно мислити  та діяти гармонійно з собою та оточуючим світом.

Поділилася своїми  дослідженнями з теми  «Мистецтво виховання – на все свій час. Дайте дітям час» Наталя Гречана. Вона провела паралелі між дитиною та її світосприйняттям і вже дорослою людиною, розповіла про  можливі неприємні наслідки виховання, які можуть відобразитись на здоров’ї. Також присутні в залі обговорили принципи вальдорфського виховання, які зараз є затребуваними, навіть у Африці. Основні тези вальдорфського виховання – це свобода навчання, виховання та творчості, а також  екологія і культ здоров’я.

Клуб «Цікаві та допитливі» вже вкотре доводить:  «Ти можеш знати все, що завгодно, але поки ти не довів це на практиці, ти не знаєш нічого» (Джонатан Лівінгстон). Досконалість не має меж.

Анонси бібліотечних заходів в ЦБС м. Одеси

18.09 о 12.00: «Великий винахід людства». Розповідь про книгу. Бібліотечний урок. Філія №7 (вул. Ген. Бочарова, 14)
19.09 о 13.00: «Посміхайтеся! Сьогодні день смайлика». Пізнавально-розважальний захід. До дня смайлика. ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 10.00: Машина времени. "Дерибас. Хаджибей. Одесса". ЦМБ ім. І.Франка (Книжковий пров., 1а)
20.09 о 14.00: Проект «Креативна екосистема». Семінар для працівників культурно-освітніх закладів «Культура та креативність» в рамках програми ЕС та Східного партнерства. Філія № 1 (вул. Преображенська, 35а)
20.09 о 12.00: Охорони мене, Божа матінко! Благодійна акція. (До Різдва Пресвятої Богородиці). Філія №41 (вул. Iнглезi, 5)
23.09 о 12.00: «Одеські історії». Літературний салон. До 80-річчя від дня народження Р. Александрова (1935-2015). Філія №32 (Академічна, 5а)

Архіви